Jakie studia wybrać?

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
Karolcia12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2018, 11:35

Re: Jakie studia wybrać?

Postautor: Karolcia12 » 25 sty 2021, 12:10

To fakt, idź na taki kierunek, który cię interesuje, a nie na coś, co niby jest "przyszłościowe". Tylko jeśli pójdziesz zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, to masz szansę się naprawdę czegoś nauczyć, w przeciwnym razie będziesz się tylko męczyć... Poczytaj też poradniki typu https://www.globewings.net/pl/zycie/co-zrobic-aby-dostac-sie-na-wymarzone-studia.html gdzie doradzają, na co zwrócić uwagę, wybierając studia i jak dostać się na te wymarzone.
bianca14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:42

Re: Jakie studia wybrać?

Postautor: bianca14 » 29 sty 2021, 16:28

Ja studiowałam w Krakowie i świetnie wspominam ten czas. Zwłaszcza, że mieszkałam w super akademiku Livinn, który spełnia wszelkie możliwe standardy.
karol332676
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 02 cze 2020, 14:32

Re: Jakie studia wybrać?

Postautor: karol332676 » 01 lut 2021, 17:48

Moim zdaniem teraz na pewno warto wybrać bardzo dobre studia studia lubelskie .Z tych studiów nawet skorzystał mój bardzo dobry znajomy który studia wybierał bardzo długo.
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:16

Re: Jakie studia wybrać?

Postautor: kaska2909 » 01 lut 2021, 18:22

Co powiecie na szkołę zawodowa elektryczną? Zawód elektryka cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem i jest dobrze płatny. Zobaczcie sobie szkołę zawodową jednoroczną https://www.zawodelektryk.pl zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym. Wszystko zależy od tego, jakie mamy plany na plany i zainteresowania. Warto dobrze przemyśleć sprawę, niekiedy lepszym rozwiązaniem będzie ukonczenie kursów czy szkoleń, niż studia.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Jakie studia wybrać?

Postautor: innocent » 08 lut 2021, 22:28

Już każdy sam musi zdecydować jaki kierunek ostatecznie wybierze. Jeśli jednak ja miałabym coś proponować to współczesne stosunki międzynarodowe https://vizja.pl/studia-wyzsze/wspolcze ... e,wk8.html na pewno są kierunkiem przyszłościowym i dają szansę na pracę w różnych zakątkach świata
constance.adams
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2021, 16:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie studia wybrać?

Postautor: constance.adams » 10 lut 2021, 16:10

Moim marzeniem zawsze było studiowanie w Krakowie. Uczelnie co roku zasypują maturzystów ofertą edukacyjną. Wybór kierunku to początek, następnie krok to wybór uczelni, aż w końcu przychodzi czas na specjalność. Odwieczne pytanie brzmi czym należy kierować się w trudnej sztuce wyboru? Jakie więc studia w Krakowie wybrać? Proszę o krótkie porady, może są tu jacyś absolwenci :)
bambolka@gazeta.pl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2021, 14:37

Re: Jakie studia wybrać?

Postautor: bambolka@gazeta.pl » 08 gru 2021, 14:39

Po liceum też nie miałam pomysłu co dalej, poszłam na byle jakie studia, aby tylko studiować- oczywiście bez planu co chce dalej z tym robić... :D Ostatecznie wybrałam się na studia podyplomowe z zupełnie innej dziedziny (BHP) na WSKZ-ecie i pracuję, jestem zadowolona! Pamiętaj, że teraz możliwości jest wiele i zawsze się można przekwalifikować. A czasem nawet trzeba!

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość