Zoofizjoterapia - studia czy kursy

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
filozofia2636
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2021, 22:16

Zoofizjoterapia - studia czy kursy

Postautor: filozofia2636 » 13 kwie 2021, 22:17

Witam wszystkich,

Ostatnio dowiedziałam się o czymś takim jak zoofizjoterapia i myślę, ze może być to coś dla mnie. Jestem studentką 2 roku ochrony zasobów przyrodniczych, za rok (mam nadzieję) skończę kierunek i myślałam nad pójściem w zoofizjoterapię, wiem że jedyne studia w tym kierunku można zrobić na UTP w Bydgoszczy, jednak słyszałam że jeszcze 3 lata temu opinie studentów nie były zbyt pozytywne (choć znalazłam ich może tylko z 6) i polecali oni raczej robienie kursów. Czy jest tu może ktoś kto się orientuje w temacie, ktoś po studiach na UTB albo po kursach? :)
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Zoofizjoterapia - studia czy kursy

Postautor: Kamilka75 » 14 kwie 2021, 13:04

Rozumiem zapotrzebowanie leczenia zwierząt, ale ja to się wybiorę raczej na takie https://mum.edu.pl podyplomowe studia medyczne. Wiem przecież doskonale, że ludzi także odpowiednio trzeba "naprawiać" lub prowadzić. Dlatego zdecydowanie się na coś takiego pokuszę, nie ma to tamto.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Zoofizjoterapia - studia czy kursy

Postautor: dusia » 19 kwie 2021, 11:11

MUM to świetna uczelnia medyczna i to nie tylko w Warszawie ale w skali całego kraju :) ja jestem tu na położnictwie, studiuje dopiero od października ale przez tych kilka miesięcy sporo się nauczyłam :) super, ze główny nacisk kładziony jest na naukę praktycznych umiejętności :)

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość