Zmiana uczelni, studia licencjackie

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
frostv13
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2021, 00:21

Zmiana uczelni, studia licencjackie

Postautor: frostv13 » 13 maja 2021, 00:23

Witam, aktualnie kończę 4 semestr i chciałbym od początku 5 semestru przenieść się na inną uczelnię. Czy w ogóle istnieje taka możliwość zmienić uczelnie na ostatni rok, jeśli tak to czy to jest do duży problem? Słyszałem że jak nie miałem jakichś przedmiotów na obecnej uczelni to na nowej będę musiał je nadrobić czy to prawda? Co z pracą licencjacką i promotorem w takiej sytuacji ?
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Zmiana uczelni, studia licencjackie

Postautor: Kamilka75 » 15 cze 2021, 16:29

W zasadzie to ja jednak nie zmieniam uczelni, choć miałam ze względu na dojazdy. Studiuję w zakresie fizjoterapia studia i to na MUM w Warszawie. Troszkę dojeżdżam, ale czego się nie robi, by zdobyć dobrą wiedzę, no i umiejętności. Na pewno się ze mną zgodzicie.
olka890
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:01

Re: Zmiana uczelni, studia licencjackie

Postautor: olka890 » 12 lip 2021, 02:31

Ja myślałam o neuromarketingu na AEH w Warszawie Od dawna interesuje mnie ten kierunek i chyba się zdecyduję. Miałam iść na prawo, ale stwierdziłam, ze to jednak nie dla mnie. Myślę, ze grunt to wybrać kierunek zgodny z zainteresowaniami.

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość