System do zarządzania projektami

Programy Komputerowe
stepien
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2011, 12:36

System do zarządzania projektami

Postautor: stepien » 21 sie 2011, 00:03

Witam
Poszukuję prostego systemu do zarządzania projektami, ale z dostępem z przeglądarki. Chodzi mi o dodanie nowego projektu a do tego projektu takie listy "to do" + wskaźnik jaki jest postęp dla danego "to do". Wcześniej używałem Redmine, ale wydaje mi się trochę za duży do moich potrzeb.
zajac_dominik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2011, 13:47

Postautor: zajac_dominik » 22 sie 2011, 16:31

Redmine jest ok, jednak brakuje mi tutaj wersji językowych GUI i ograniczenie wielkości przesyłanego pliku (ale to chyba tylko w wersji demo). Poza tym fajnie byłoby mieć możliwość tworzenia szablonów projektów, tak aby każdy nowy projekt np. miał już podlinkowane wszystkie niezbędne dokumenty do wypełnienia dla nowego kierownika projektu. Trafiłem niedawno na takie całkiem niezłe i właśnie je testuję – Pm-compass. Ma polską i angielską wersję językową, łatwo tworzy się projekty, listy zadań i zadań przeciągając je myszą. Pod większość elementów można podczepić załączniki różnego typu.
patryk0096
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 07 cze 2013, 14:16
Lokalizacja: Polska

Postautor: patryk0096 » 07 cze 2013, 21:04

Google- szukaj ...
AndrzejKonieczny82
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2017, 09:35

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: AndrzejKonieczny82 » 21 kwie 2017, 11:35

W firmie, w której pracuję (IT, około 20 osób) ostatnio szukaliśmy i sprawdzaliśmy różne programy do zarządzania projektami. Niestety większość z nich albo nie spełniała wszystkich naszych wymagań, albo była zbyt skomplikowana dla naszych projektów :) Po wielu testach zdecydowaliśmy się w końcu na http://pmcompass.pl/. Jest to polski program (istnieje możliwość zmiany języka na angielski), który mogę z pewnością polecić! Doskonale sprawdza się w naszym niewielkim zespole :)
annak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:40

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: annak » 27 kwie 2017, 11:39

Ja również mogę polecić http://pmcompass.pl/. W firmie, w której pracuje jesteśmy bardzo z tego programu zadowoleni. Jest on przejrzysty i daje naszej firmie wiele możliwości, takich jak:
-definiowanie projektów, w nich zadań oraz grup zadań;
-dodawanie dokumentacji do poszczególnych zadań i komentowania ich;
-kontrolowanie postępów prac.
Ogólnie jest tych funkcji całkiem sporo, ale polecam poczytanie sobie o nich już na stronie pmcompass. Można też przetestować go przez 30 dni za darmo.
paunek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:05

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: paunek » 13 lip 2017, 13:08

moze coś takiego? Moj znajomy prowadzący firme korzysta z tego programu do zarządzania nią https://www.sente.pl/system-sente/sente ... nia-firma/ nie wiem do końca czy o to Ci chodziło, niemniej słyszałam że program ten jest niezawodny wiec warto sprawdzić
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: Arkadiusz1 » 27 lip 2017, 13:42

Słuszna uwaga. Jeśli odpowiednio podejdziecie do tematu, to będziecie w stanie znacznie usprawnić Wasz biznes. Świetnym przykładem takiego rozwiązania jest chociażby platforma http://www.finder.pl/ Dzięki niej będziecie cały czas znać lokalizację każdego auta w Waszej flocie, co dzisiaj jest niezwykle cenione. Sami pomyślcie, jaki da Wam to spokój.
Awatar użytkownika
allumelw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2018, 18:30

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: allumelw » 10 wrz 2018, 17:09

Myślę, że niezwykle przydatne będą te informacje :) Dzięki wielkie!
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: huteran » 25 wrz 2018, 10:22

Wydaje mi się, że najlepiej bedzie jak taki system zostaanie przygotowany idnywidaulnie do potrzeb danej firmy. Istnieja firmy takie jak ITMagination https://itmagination.com/, które zajmują się tworzeniem dedykowanego oprogamowania i warto z ich usług skorzystać.
KarolinaFEL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2019, 20:56

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: KarolinaFEL » 14 kwie 2019, 11:12

Sprawdź na stronie sidgroup. Proponuję wiele pomocnych usług i aplikacji dla firm- niezależnie od rozmiaru. Moja firma akurat korzystała z ich usług przy wdrażaniu sap hana. Obecnie istnieje wiele firm, oferujących pomocne apki i systemy wspomagające zarządzanie, wystarczy tylko trochę poszukać. A przyznać muszę, że są takie rozwiązania naprawdę ułatwiają pracę. Koszt usługi w stosunku do zaoszczędzonego czasu i korzyści jest stosunkowo niewielki.
adonis4
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2019, 11:46

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: adonis4 » 10 maja 2019, 12:25

Fajny pomysł z takimi programami.
zEaMsOnE
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2019, 22:37

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: zEaMsOnE » 23 cze 2019, 22:40

Mój przedmówca bardzo mądrze prawi
Sieciak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2021, 08:44

Re: System do zarządzania projektami

Postautor: Sieciak » 10 lip 2021, 08:50

Świetnie sprawdza się system Firmao CRM . Dzięki niemu udało się znacznie usprawnić funkcjonowanie firmy. Serdecznie polecam :)

Wróć do „Programy Komputerowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość