szkoły policealne

Technikum Forum
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: szkoły policealne

Postautor: huteran » 27 cze 2018, 15:42

A nie lepiej pójść po prostu na dobry kurs specjalistyczny? Tylko dzisiaj warto się mocno wyspecjalizować, przykładowo w https://beautylux.com.pl/ możesz zrobić kurs ze stylizacji paznokci, albo depilacji watą cukrową. Warto postawić na takie specjalistyczne tematy ;)
Awatar użytkownika
tolaolaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2018, 14:25

Re: szkoły policealne

Postautor: tolaolaa » 29 cze 2018, 11:27

Może warto byłoby doradzić się w tej kwestii znajomych? Według mnie to może być dość dobre rozwiązanie :)
zorba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 07 maja 2016, 11:14

Re: szkoły policealne

Postautor: zorba » 08 sie 2018, 09:15

Ciekawą ofertę jeśli chodzi o kształcenie policealne ma szkoła Żak
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: szkoły policealne

Postautor: monikabert90 » 07 wrz 2018, 13:39

A czy ktoś z Was kształcił się w szkole policealnej Proedukacja? Moja kuzynka bowiem nie dostała się na studia z zakresu stomatologii i zamierza zapisać się na kierunek higienistka stomatologiczna właśnie w tej szkole. Z tego, co widziałam na stronie http://proedukacja.edu.pl/higienistka-stomatologiczna, to wydaje się to całkiem dobrą opcją, bo też można po tym dostać niezłą pracę. A Wy co o tym sądzicie? Dobrze wybrała? Czy lepiej poszukać czegoś innego?
DorisDay
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 11 paź 2020, 22:10

Re: szkoły policealne

Postautor: DorisDay » 15 paź 2020, 12:56

Według mnie przyszłość należy dzisiaj do szkół policealnych, bo w krótkim czasie można zyskać zawód. Sama uczyłam się w Cosinusie i cenie szkołę za brak ukrytych opłat, a także wspaniałych nauczycieli i pracowników sekretariatu zawsze gotowych do pomocy.

Wróć do „Technikum Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość