Prezent na Dzień Kobiet dla Mamy?

Dyskusje, Rozrywka
jurek3332
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 17 gru 2020, 15:57

Re: Prezent na Dzień Kobiet dla Mamy?

Postautor: jurek3332 » 07 sty 2021, 18:38

Razem z kumplem zastanawiamy się jaki prezent damy naszym żonom. Znajomy mi powiedział że na początek warto kupić bukiet kwiatów z Poczta siechnice , gora-kalwaria , piekary-slaskie Poczta z kwiatami , Kwiatowa piotrkow-trybunalski poczta i Poczta lebork . Moim zdaniem warto wszystkim kobietom kupować ładne kwiaty.
golda.stoltenberg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 sty 2021, 09:36
Lokalizacja: Katowice

Re: Prezent na Dzień Kobiet dla Mamy?

Postautor: golda.stoltenberg » 08 sty 2021, 09:43

Dla kobiety zawsze dobrym wyborem są kosmetyki, można na przykład postawić na jakieś perfumy.
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:49

Re: Prezent na Dzień Kobiet dla Mamy?

Postautor: Maxi Kaz » 09 sty 2021, 15:30

Bez problemu znajdziesz coś ciekawego ale przede wszystkim unikatowego na prezent dla mamy jak i siebie u nich https://wiklinowa-wies.pl mają naprawdę wyjątkowe produkty ręcznie wykonane z wikliny. Warto zajrzeć.
Biedroneczka22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 lip 2021, 21:32

Re: Prezent na Dzień Kobiet dla Mamy?

Postautor: Biedroneczka22 » 30 paź 2021, 22:42

Jestem stałą klientką sklepu z biżuterią online. Mają przepiękną biżuterię srebrną z opalem oraz prześliczne kolczyki srebrne, na pewno coś wybiorę dla mamy. Zdecydowanie powrócę jeszcze na zakupy w tym sklepie. Celebrytki noszą biżuterię od AnKa Biżuteria i ja też je noszę i nosić będę.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość