Potrzebny tłumacz przysięgły

Dyskusje, Rozrywka
hkilback
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2020, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: hkilback » 23 paź 2020, 21:23

Najlepiej skorzystać z agencji tłumaczeń. Tam znajdziesz ludzi władających mnóstwem języków.
plusde
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2020, 15:25

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: plusde » 09 lis 2020, 15:38

ciron
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2020, 10:24

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: ciron » 10 lis 2020, 10:38

z tego co wiem to w Warszawie jest mnóstwo dobrych

_____
Jamiks
cower
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 lis 2020, 10:53

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: cower » 11 lis 2020, 10:54

no obecnie faktycznie tłumaczy jest sporo
leann.wyman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2021, 13:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: leann.wyman » 03 sty 2021, 18:22

Pewnie Was nie zaskoczę, ale głównym czynnikiem decydującym o skorzystaniu z biura tłumaczeń jest cena usługi. Co ciekawe ceny mogą się znacznie różnić nawet między ofertami największych biur tłumaczeń, gdzie z założenia jest drożej, ponieważ jakość obsługi jest o wiele wyższa. Przed wyborem biura tłumaczeń warto przeczytać ten artykuł - http://www.eldezet.pl/szukasz-najlepszego-biura-tlumaczen-koniecznie-wez-to-pod-uwage/ Autor porusza wiele ciekawych kwestii, od których powinien zależeć nasz wybór.
bamiel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 30 lip 2018, 18:46

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: bamiel » 05 sty 2021, 00:12

Tłumaczenia przysięgłe znajdziecie w ofercie https://tlumaczeniaexpress.pl/.
mekintosz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:24

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: mekintosz » 15 sty 2021, 01:33

Co do tłumaczeń to skierujcie się do http://www.prolingua.com.pl/ Pan Marek Bagiński jest tłumaczem przysięgłym i tłumaczy z języka angielskiego i niemieckiego. U niego możecie liczyć na pełen profesjonalizm, szybkość realizacji zlecenia i zdecydowanie rozsądne ceny.
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: malwinapietrzak » 15 sty 2021, 20:29

W obecnej sytuacji w kraju warto szukać tłumacza, który działa także online i dokumenty możesz mu wysłać elektroniczne. To bardzo rozsądne rozwiązanie, dzięki któremu zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo, ale zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Jeśli chodzi o pomoc w języku rosyjskim czy ukraińskim to warto zapoznać się z ofertą Pani Wandy Konior. Oferuje ona także stacjonarne tłumaczenia w Krakowie. Cennik sprawdzisz na jej stronie.
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: powerba » 11 lut 2021, 10:24

Z własnego doświadczenia wiem, że tłumaczenia przysięgłe należy zlecić profesjonalistom w swoim fachu. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki, niekompetetne osoby czy opóźnienia w zleceniu. Ja miałam okazję współpracować z różnymi firmami, ale jednak najbardziej chwalę sobie Dogdadamycie.pl
aakorn
Level 1
Level 1
Posty: 213
Rejestracja: 05 cze 2019, 13:43

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: aakorn » 25 mar 2021, 23:03

Jeśli o język czeski chodzi to szybko, sprawnie tłumaczeniem zajmuje się biuro tłumaczeń Grażyny Boczkowskiej z Warszawy. To mega dobra, profesjonalna tłumaczka, u mnie spsiała się na medal i cenowo było ok.
kazia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2021, 13:10

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: kazia » 14 gru 2021, 11:47

Jeśli chcecie skorzystać z tłumacza przysięgłego z języka niemieckiego to pomoże Wam w tym biuro tłumaczeń Germalex https://www.germalex.pl/, które zatrudnia samych specjalistów od tłumaczeń nie tylko przysięgłych, ale również standardowych oraz specjalistycznych. Teksty tłumaczone są w trybie natychmiastowym i bardzo profesjonalnie. Wiele osób, aby zaoszczędzić pieniędzy bierze się za takie tłumaczenia samemu, ale to są za poważne sprawy i nie wydaje mi się, aby to był dobry pomysł! Warto zainwestować w naprawdę dobre biuro:)
Matek1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2021, 11:42

Re: Potrzebny tłumacz przysięgły

Postautor: Matek1 » 28 gru 2021, 13:30

Mam tlumacz. Potrzebujesz?

-
Skuteczny program do mailingu Vivasend

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość