weterynarz

Dyskusje, Rozrywka
Lfisz3der
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 18:58

Re: weterynarz

Postautor: Lfisz3der » 06 paź 2020, 19:43

ile trzeba zapłacić za takiego kota?
-
Prawnik Lubliniec
wgislason
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 04 lis 2020, 15:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: weterynarz

Postautor: wgislason » 04 lis 2020, 15:12

Za jakiego dokładnie kota? Powiedz coś więcej. Korzystając z okazji tematu weterynarza chciałabym zapytać o zaćmę u zwierząt. Czy mieliście z tym jakąś styczność? Nasze zwierzę może stać się apatyczne i osowiałe, może unikać spacerów, zwłaszcza w nowych, nieznanych miejscach. Jest to zrozumiałe zachowanie wynikające z faktu, że nasz pupil nie widzi wyraźnie, przez co nie czuje się pewnie w nowym, nieznanym otoczeniu.



________________________________
okulista dla psa
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: weterynarz

Postautor: domnia » 04 gru 2020, 23:08

Wizyta u weterynarza z kotem? Zależy co się dzieje. I gdzie także, stawki są różne. Moim zdaniem najlepiej to sobie wykupić pakiet https://pethelp.pl/ i mieć z głowy ceny. Masz w tym liczbę wizyt na które możesz się rocznie z psem wybrać. W tym szczepienia, badania, drobne zabiegi jak obcinanie pazurów. Wychodzi naprawdę taniej a gabinetów sporo można znaleźć takich co do programu należą.
udooley
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2020, 17:44
Lokalizacja: Głogów

Re: weterynarz

Postautor: udooley » 05 gru 2020, 16:24

Jak często powinno się chodzić z psem do weterynarza?
zupal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:58

Re: weterynarz

Postautor: zupal » 12 gru 2020, 22:16

My chodzimy średnio raz na dwa tygodnie bo mam pieska z problemami z pęcherzem. Mamy leki jak na razie i czekamy na efekty, jest lepiej ale jednak dalej nie tak jak powinno. Stosujemy podkłady https://johndog.pl/produkt/podklady-chl ... cm-25-szt/ bo psiak często nieświadomie popuszcza. I nic nie daje wychodzenie często na spacery. Nie wiem sam czy nie czeka nas operacja. Ale na szczęście mamy bardzo dobrego weterynarza i jestem dobrej myśli.
leif80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2020, 17:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: weterynarz

Postautor: leif80 » 16 gru 2020, 21:13

Choroby wirusowe u psów potrafią być bardzo niebezpieczne, szczególnie w pierwszym roku życia. Nosówka u psa objawia się ropnymi wyciekami z nosa, obecnością krwi lub śluzu w stolcu, a także kaszlem i wymiotami. Kiedy zauważymy takie niepokojące objawy powinniśmy od razu udać się do specjalisty takiego jak ten - https://www.wetmedic.pl/nosowka Zbyt późna reakcja może spowodować śmierć zwierzęcia.
supec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2020, 10:14

Re: weterynarz

Postautor: supec » 17 gru 2020, 10:16

kojarzycie dobrego weterynarza z Krakowa moze?
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: weterynarz

Postautor: rossi » 09 sty 2021, 17:18

Kompleksowe wsparcie weterynaryjne ofertuje również gabinet http://vet4u.pl . Ich zakres usług obejmuje: profilaktykę, diagnostykę i leczenie zwierząt towarzyszących etc. Tam spotkacie się ze specjalistami, którzy działają z czystej pasji i chęci pomocy zwierzaczkom.
schmidt.kiana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2021, 12:48
Lokalizacja: Piekoszów

Re: weterynarz

Postautor: schmidt.kiana » 10 sty 2021, 19:29

Ceny zabiegów są bardzo zróżnicowane i dopasowywane do sytuacji.
jak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 11 sty 2021, 13:46

Re: weterynarz

Postautor: jak » 20 sty 2021, 15:50

Nasz pies miał ogromny problem z rana nad ogonem, na końcu tułowia. Jednej nocy strasznie zaczął się drapać, gryźć, my na początku nie wiedzieliśmy, ze dzieje się coś złego, ale jak wstałam w nocy, żeby go wyprowadzić na szybki spacer, to zastałam go na posłaniu, całego we krwi. Wydrapał sobie albo może wygryzł, ranę, która była głęboka. Szybko zadzwoniłam do weterynarza Dolittle we Wrocławiu, naszego sprawdzonego weta, który przyjmuje całodobowo, był wolny, więc przyjechaliśmy i on opatrzył naszego psa. Misiek miał uczulenie, dostał maść, opatrunek, wet pokazał nam jak mamy dbać o tą ranę, oczywiście, w razie czego mieliśmy dzwonić i przyjeżdżać, ale nie było już takiej potrzeby. Leczenie się powiodło, rana zagoiła, nawet sierść w tym miejscu mu odrosła, hahaha, weta polecam gorąco.
Karolcia12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2018, 11:35

Re: weterynarz

Postautor: Karolcia12 » 21 sty 2021, 08:11

W Katowicach mogę polecić gabinet Bonifacy i Pankracy, szczególnie kociarzom, Pani Doktor ma świetne podejście, zna się na rzeczy i kasuje naprawdę mało.
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: weterynarz

Postautor: kitka66 » 21 sty 2021, 13:58

Moi drodzy a jest tu ktoś z Krakowa? Jeśli tak to zdecydowanie polecam klinikę Arka. Super specjaliści, kompleksowa oferta leczenia. Na miejscu jest szpital i możliwość wykonania badań diagnostycznych i obrazowych. To co dla mnie istotne to fakt, ze lecznica jest otwarta przez całą dobę :)
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: weterynarz

Postautor: lotta » 21 sty 2021, 16:40

Znacie jakiegoś dobrego weterynarza, z którym można skonsultować online - nie jestem pewna czy problemy mojego psa wymagają leczenia farmakologicznego.
hanja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 21 sty 2020, 16:19

Re: weterynarz

Postautor: hanja » 02 lut 2021, 14:43

My mamy swojego sprawdzonego weterynarza w Chorzowie, w przychodni na ulicy Gwareckiej 17 https://www.weterynarzchorzow.com/oferta.html. Byliśmy tam z naszym psem już wielokrotnie, jest to dobry specjalista, który zna się na tym, co robi, ma szeroki zakres usług, no i korzystne ceny, więc nie wydacie u niego fortuny :). To rzetelny lekarz, ma super podejście do zwierząt i do właścicieli, bo my sami panikowaliśmy z powodu naszego psa nieraz i wet w świetny sposób nam wszystko wytłumaczył, porządnie zajął się naszym psem. Polecam go serdecznie.
Aligru
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 04 wrz 2018, 12:21

Re: weterynarz

Postautor: Aligru » 07 lut 2021, 13:12

A jak ogólnie z zachowaniem Waszych psów u weterynarza? Mój pupil strasznie panikuje. Wiele razy było bardzo źle, że praktycznie niemożliwe było przeprowadzenie badania itd. Teraz przed wizytą stosujemy https://www.adaptil.com/pl i jest nieco lepiej, choć wciąż trzeba otoczyć psiaka odpowiednią opieką, aby czuł nasze wsparcie... Polecam ogólnie ten preparat. Pomaga się psu nieco wyciszyć, złapać wewnętrzną równowagę.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość