Fotowoltaika

Dyskusje, Rozrywka
minutorenergia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 13:56

Fotowoltaika

Postautor: minutorenergia » 21 wrz 2021, 14:06

MINUTOR Energia Sp. z o.o. to spółka wywodząca się z firmy MINUTOR Sp. z o. o., która od 2014r. świadczy na Polskim rynku wysoko wyspecjalizowane usługi techniczne dla przemysłu.

Od czterech pokoleń związani jesteśmy z przemysłem energetycznym i wydobywczym.

Dziś w dobie przemian związanych z walką ze wzmożoną emisją CO2, nie patrzymy tylko na wielopokoleniowe dziedzictwo, z którego jesteśmy dumni, ale również patrzymy w przyszłość, troszcząc się o przyszłe pokolenia.

Drogi przyszły prosumencie, jeśli podobnie tak jak Zarząd i cała załoga firmy Minutor Energia Sp. z o.o., z niepokojem patrzysz w przyszłość i bezpieczeństwo kolejnych pokoleń, nie pozostawaj bierny i już teraz zainwestuj we własną instalację fotowoltaiczną.

Dzięki unikatowemu doświadczeniu, związanemu z pracą w przemyśle, angażujemy nasze wykwalifikowane siły w budowę odnawialnych źródeł energii tak, by mogły one zasilić Wasze domy i firmy w zielony prąd i ciepło.

Zapraszamy!

ZADZWOŃ
+48 797 133 265



PANELE FOTOWOLTAICZNE | OZE | ENERGIA ZE SŁOŃCA | INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Fotowoltaika

Postautor: Unika » 30 wrz 2021, 12:47

Jeśli chodzi o fotowoltaikę to owszem jestem na nią zdecydowana. Będę zamawiać darmowy audyt u tej firmy https://sazet.com.pl/fotowoltaika-pleszew/ . Mają duże doświadczenie w takich instalacjach paneli słonecznych o można liczyć na ich rzetelną obsługę.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: Fotowoltaika

Postautor: śmieszek » 30 wrz 2021, 18:25

Otóż właśnie to. Zanim podejmiemy decyzję to chcę upewnić się, że ta cała fotowoltaika jest akurat bardzo dobrym rozwiązaniem. Więc zaczęłam przeszukiwać internet i między innymi tutaj https://el-power.eu/panele-fotowoltaiczne/ udało mi się znacznie więcej na ten temat dowiedzieć się. Także teraz już wiem, że takie rozwiązanie jest w naszym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem.
arczi01
Level 1
Level 1
Posty: 320
Rejestracja: 04 maja 2021, 00:29

Re: Fotowoltaika

Postautor: arczi01 » 14 paź 2021, 19:16

Ja osobiście korzystałem z usług firmy https://suntrack.pl/ i mogę ich szczerze polecić, świetni specjaliści, doradca pomógł wybrać najlepsze rozwiązanie dla mojego domu, a instalacja sprawdza się świetnie.
Dolka920
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 26 lip 2018, 12:15

Re: Fotowoltaika

Postautor: Dolka920 » 28 paź 2021, 18:59

Nam fotowoltaike zakładała firma Edison Energia. Panele które mi zmontowali są bardzo wydajne , można powiedzieć ze są praktycznie bezobsługowe. Dodatkowym udogodnieniem jest aplikacja mobilna. To bardzo wygodne mieć swój własny prąd i być niezależnym od innych dostawców. A jeśli o samą współpracę w ta firmą to bardzo miło wspominam ,rzetelnie wszystko zostało wykonane.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość