dieta, moja udręka...

Dyskusje, Rozrywka
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

dieta, moja udręka...

Postautor: anettka » 09 gru 2021, 18:57

Czy każda dieta musi być taką udręką ? Próbowałam już chyba wszystkiego - od detoksów sokowych, poprzez głodówki czy diety kopenhaskie. Chudłam, ale potem wszystko wracało i to z dodatkowymi kilogramami... jak Wy sobie radzicie ?
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: dieta, moja udręka...

Postautor: opolla » 09 gru 2021, 19:34

o matko to widzę, ze sporo przeszłaś... nie katuj się takimi dietami, to nie ma sensu i raczej nie przyniesie efektów na dłużej jeśli będziesz się do tego zmuszać. Próbowałaś już kontaktować się z jakimś psychodietetykiem ? tu do tematu trzeba podejść bardziej holistycznie i skupić się też na emocjach, nie tylko na czystym jadłospisie...
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: dieta, moja udręka...

Postautor: kitka66 » 13 gru 2021, 17:12

@opolla ma rację, też zalecałabym kontakt z psychodietetykiem. Od siebie polecam Monikę z Jem co Chcę :) jest świetna w tym co robi, udowadnia, ze nie trzeba się katować restrykcyjnymi dietami by osiągnąć swój cel i co ważniejsze - na trwałe zmienić nawyki żywieniowe. Naprawdę warto :) sama jestem teraz w trakcie takiej terapii i już widzę pierwsze zmiany ( w podejściu do tematu i nastawieniu przede wszystkim).

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość