zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Dyskusje, Rozrywka
mamaleona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 06 lip 2017, 23:37

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: mamaleona » 11 gru 2017, 18:57

Zakupy online są nie tylko wygodniejsze, ale to także spora oszczędność czasu. Teraz można zrobić przez internet nawet zakupy spożywcze, co w moim przypadku, jako matki dwójki małych dzieci okazało się bardzo pomocne, nie wiem czy słyszeliście o https://szopi.pl można za pośrednictwem ich serwisu zamówić zakupy np. z Biedronki, Lidla, Tesco itp. dowożą do domu i to o tej godzinie, którą wybierzemy.
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: pawi » 13 gru 2017, 21:54

Większość rzeczy kupuję przez internet, ale bez przesady, rzeczy spożywcze wolę jednak kupować własnoręcznie, wtedy mogę np wybrać owoc dokładnie taki jaki mi się podoba
Urszula
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 17 gru 2017, 11:56

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: Urszula » 17 gru 2017, 12:02

to zalezy. Nie lubie chodzic po sklepach, zwłaszcza w takim jak teraz okresie szalenstwa. Wzsedzie pełno ludzi, hałas, chaos i kolejki...masakra. Ja wolę usiąść z kawką przed komputerem i na spokojnie wejsc na strony, zamówic, zapłacic i oczekiwać na dostawę prezentó. Czasami tylko jak chce dotknąć, sprawdzic jakość to ide do sklepu ale staram się jak najrzadziej jednak
pawi
Level 2
Level 2
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2016, 02:10

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: pawi » 21 gru 2017, 19:49

Jednym ze sklepów, w których można wszystko dostać jest www.twojlombard.pl znajdzie się tam zarówno telewizory, telefony, ale również przyrządy kuchenne i motoryzacyjne
Awatar użytkownika
PriniMai
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2017, 15:30

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: PriniMai » 22 gru 2017, 19:02

Przez internet oczywiście. Nienawidzę chodzenia po sklepach i szukania samemu nie wiedząc czego.
Zbrodniczy52
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2017, 07:32

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: Zbrodniczy52 » 26 gru 2017, 08:25

W mojej opini to zależy od tego o czym mowa, produkty spożywcze to stacjonarnie ale już ciuchy czemu by nie internetowo ... ?


___________
pas transmisyjny brother
Awatar użytkownika
loginptsa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 25 gru 2017, 14:19

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: loginptsa » 28 gru 2017, 14:11

Ja praktycznie wszystko kupuję przez internet. Do sklepu wybieram się tylko po żywność i gdy czegoś nieoczekiwanie brakuje w domu.
Awatar użytkownika
Baryton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 25 gru 2017, 15:08

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: Baryton » 28 gru 2017, 16:48

Ja robię zakupy tylko w sposób tradycyjny. Muszę zawsze namacalnie zobaczyć co kupuję, dlatego nie przepadam za internetowymi zakupami.
Ekstraa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2018, 20:22

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: Ekstraa » 04 sty 2018, 20:33

Ja przeważnie szukam okazji przez internet, czytam opinię, a później kupuję produkt w sklepie stacjonarnym. Teraz już prawie wszyskie sklepy posiadają w internecie informację o swoich towarach np: elektroniczne gazetki promocyjne. Ja akurat w pobliżu mam sklep Netto i znajduje dużo ciekawych rzeczy w ich gazetkach, a później kupuje w sklepie. To ta gazetka sklepu netto: https://www.ceneo.pl/gazetki/gazetka-netto.
j-asia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2018, 11:01

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: j-asia » 11 sty 2018, 11:18

Jeśli zakupy to tylko w internecie a najlepiej w sklepie https://europ24.pl/
Posiadają szeroki asortyment produktów do kuchni (garnki, patelnie, czajniki, noże kuchenne, itp)
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: trylogia » 11 sty 2018, 13:49

Pewnie, że tak! W sklepach online jest taniej.
mamita
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 06 kwie 2018, 12:25

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: mamita » 06 kwie 2018, 12:41

Wolę kupować przez internet. ponieważ jest to dla mnie spore ułatwienie w natłoku obowiązków. W ten sposób udało mi się kupić ubranka do chrztu dla mojego synka. Wybrałam wygodny komplet doskonały na wiosenną porę ;)
margaretta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2017, 13:10

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: margaretta » 09 maja 2018, 18:16

Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką kupowania w sieci, szczególnie jeśli chodzi o ciuchy. Ostatnio na stronie https://swiat-doznan.pl/ znalazłam bardzo fajne akcesoria. Kupując takie rzeczy przez internet zachowuję pełną dyskrecję.
koja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 151
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:25

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: koja » 31 maja 2019, 07:20

A ja jestem zwolenniczką zakupów tradycyjnych, online nie wszędzie można zamawiać, to opcja tylko dużych marketów i żeby się opłacało trzeba mieszkać blisko by mieć dostawę za darmo. Wolę zdecydowanie mniejsze sklepy, mam wrażenie że dużo łatwiej tam wszystko znaleźć i na półkach jest wszystko co potrzebne. Szczególnie godna uwagi jest sieć Lewiatan, mamy coraz więcej ich sklepów i naprawdę dobrze prosperują. Co chwilę jakieś promocje na produkty http://gazetka-lewiatan.pl/ ich stały asortyment z logo Lewiatan zawsze znajduje się w niskich cenach. A jakość tych produktów jest naprawdę wysoka, czego nie zawsze po takich produktach można się spodziewać. Tu można spokojnie kupować, zadowolenie gwarantowane.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: zakupy przez internet, czy w sklepach stacjonarnych

Postautor: niebieskiorzel » 04 cze 2019, 21:50

Zdecydowanie przez internet. Tym bardziej, że teraz wszystko jest łatwe i szybkie :D Jeśli chodzi o mnie, to ja najbardziej lubię robić zakupy przez https://vendoria.pl/ . To zdecydowanie moja ulubiona stronka, która zbiera w jedno miejsce oferty z innych miejsc z sieci :D Dzięki temu mogę kupić wszystko w jednym miejscu i to w najniższej cenie!

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość