Co podarować w prezencie?

Dyskusje, Rozrywka
Pixie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 24 lis 2019, 11:53

Re: Co podarować w prezencie?

Postautor: Pixie » 21 mar 2020, 01:32

Myślę, ze śmiało można wybrać kosze okolicznościowe ze słodyczami i wręczyć w ramach prezentu :)
malkontentis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:41

Re: Co podarować w prezencie?

Postautor: malkontentis » 05 lut 2021, 15:59

Myśle że uniwersalnym prezentem jest pamiątkowa moneta. Można znaleźć naprawdę wiele różnorodnych wzorów w różnych cenach np. na stronie https://www.skarbnicanarodowa.pl/inne-m ... cznosciowe. To bardzo trwała i ładna pamiątka
KamilaDwa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2021, 13:48

Re: Co podarować w prezencie?

Postautor: KamilaDwa » 11 sie 2021, 13:53

Zawsze mam problem z kupnem prezentu i szukam inspiracji na różnych forach. Ostatnio znalazłam fajny pomysł na prezent dla siostry i się sprawdził więc mogę się tym podzielić. Kupiłam jej na urodziny urządzenie do mezoterapii Garett. Używa go już ponad miesiąc i bardzo jej się przydaje. Chyba sama sobie też takie kupię ;)
chloe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:45

Re: Co podarować w prezencie?

Postautor: chloe » 12 paź 2021, 11:43

zależy od osoby i od okazji i budżetu, jakbym mogła to same rzeczy do włosów bym chciała dostawać,mój najnowszy gadżet to prostownica parowa Babyliss steam lustre. Migiem daje się wyprostować włosy, są miękkie i się nie puszą
mitril
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 10 lut 2020, 10:24

Re: Co podarować w prezencie?

Postautor: mitril » 08 gru 2021, 15:29

Myślę, że irobot roomba będzie super prezentem. Swojej mamie taki zrobiłam i ona jest mega zadowolona, mówi, że jej kręgosłup teraz ma lepiej i w mieszkaniu nie ma kurzu, bo urządzenie go pochłania:)
Mgiełka091
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2020, 15:32

Re: Co podarować w prezencie?

Postautor: Mgiełka091 » 08 gru 2021, 21:59

No najłatwiejszym rozwiązaniem będzie kupno jakiejś dobrej biżuterii. Sprawdzonej jakości wyroby znajdziecie tutaj AnKa Biżuteria za niewielkie pieniądze. Sam tam zamawiałem. Na przesyłkę czekałem bardzo krótko. Nie mam nic do zarzucenia tej firmie.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość