Dbanie o samochód

Dyskusje, Rozrywka
trada
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2019, 13:21

Re: Dbanie o samochód

Postautor: trada » 09 sie 2019, 13:24

warto regularnie jeździć na badania serwisowe
Evrilla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2019, 10:31

Re: Dbanie o samochód

Postautor: Evrilla » 10 sie 2019, 10:44

Widzę tutaj wiele ciekawych wskazówek. Fajnie, że się nimi dzielicie.
RicardoPejAja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2019, 13:01

Re: Dbanie o samochód

Postautor: RicardoPejAja » 10 sie 2019, 13:01

Na pewno bardzo często trzeba myć swoje auto :)
Werox111
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:53

Re: Dbanie o samochód

Postautor: Werox111 » 13 sie 2019, 14:00

Ja uwielbiam dbać o moją kochaną audi3. Znalazłam nawet bardzo atrakcyjne miejsce pod względem ilości rzeczy, które tam można zrobić. To Spot1 - myjnia i okręgowa stacja kontroli pojazdów w jednym. Ja kocham takie rozwiązania.
majjax99@o2.pl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 22 lip 2019, 10:00

Re: Dbanie o samochód

Postautor: majjax99@o2.pl » 14 sie 2019, 10:47

koniecznie kup pokrowiec ochronny jeśli nie będziesz garażować auta. Ochronisz je przed mrozami, opadami i gradem. W fajnej cenie znajdziesz na https://terazauto.pl/pokrowce-na-samoch ... a-ochronna . Całoroczny pokrowiec na samochód odprowadza wilgoć spod pokrowca. Przyda się do ochrony zaparkowanego samochodu przez cały rok przed niekorzystnymi wpływami środowiska . Polecam . Cena jest adekwatna do jakości, at teraz mozesz upolować coś tańszego
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Dbanie o samochód

Postautor: niebieskiorzel » 14 sie 2019, 14:21

Z doświadczenia wiem, że nie wystarczy samodzielnie dbać o samochód. Należy mieć również w zanadrzu sprawdzony serwis samochodowy. Ja akurat zakupiłem okołu dwóch lat temu nowy samochód w jednym z warszawskich salonów. Okazało się, że świadczą oni również usługi serwisowe - https://lexuswarszawa-pulawska.pl/service i w swojej ofercie mają akcesoria do samochodów lexus. Zdecydowałem, że regularnie będę tam właśnie oddawał moje auto "do sprawdzenia". Póki co jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam Wam ich usługi ;)
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Dbanie o samochód

Postautor: Vectra34 » 16 sie 2019, 17:47

Najważniejsze to mieć dobrego mechanika i elektryka, którzy w razie czego zajmą się naszym autem. Poza tym by w ogóle było się czym zajmować, konieczne jest wykupienie auto casco https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/moje-auto/czym-jest-ubezpieczenie-ac , choćby tego najtańszego wariantu. Choć ja to jestem zdania, że najlepiej kupić wariant najlepszy i spać spokojnie. Co chwilę widzę, że albo grad "poturbował" auto, albo spadło na nie drzewo, a to trąby, huragany, że o złodziejach nie wspomnę. Nie da się na wszystko uważać. Najprostszym sposobem jest wykupić własnie auto casco.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Dbanie o samochód

Postautor: jankamor » 19 sie 2019, 12:50

Orientujecie się może ile może teraz kosztować rejestracja nowego samochodu, ile trzeba czekać? Uda mi się wyrobić w kilka dni czy raczej nie? Znalazłam tylko taki poradnik o rejestracji nowego samochodu https://hotmoney.pl/ile-kosztuje-rejest ... samochodu/ i to wszystko co mam na tą chwilę. Można liczyć na jakieś przyśpieszenie czy raczej się na to nie nastawiać?
torol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2019, 15:03

Re: Dbanie o samochód

Postautor: torol » 19 sie 2019, 15:05

warto jest samochód regularnie myć
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Dbanie o samochód

Postautor: trik01 » 22 sie 2019, 14:03

Dbałem o każdy samochód jaki miałem, jestem zdania że wygląd auta świadczy o jego właścicielu. A odkąd jestem niezmiernie szczęśliwym posiadaczem nowiutkiego Porsche Cayenne z salonu Porsche Centrum Sopot Auto LELLEK Group, to mam poczucie wręcz zobowiązania że zawsze musi świetnie się prezentować. To najlepszy samochód jaki miałem.
Awatar użytkownika
Bravio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2019, 18:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Dbanie o samochód

Postautor: Bravio » 22 sie 2019, 19:04

Co roku oddaje samochód na specjalną myjnie.
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Dbanie o samochód

Postautor: wschodnia5 » 23 sie 2019, 22:09

Nie uniknie się napraw w samochodzie, ale jak chce się mieć go w dobrym stanie to można tutaj http://www.automix-lodz.pl/ znaleźć dobrego mechanika z Łodzi i w razie potrzeby także u niego naprawiać auto. Pomoże je doprowadzić do dobrego stanu. Szybko zrobią.
Awatar użytkownika
klajmi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2019, 16:48
Lokalizacja: Skrzydlna

Re: Dbanie o samochód

Postautor: klajmi » 24 sie 2019, 17:11

Ja w moim poprzednim aucie miałem folię i świetnie to chroniło auto np. na parkingu gdy mieszkałem jeszcze w blokach, bo sąsiedzi wysiadając z auta uderzali drzwiami o moje auto i miałem pełno rys. Krew mnie zalewała patrząc na to.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Dbanie o samochód

Postautor: Unika » 26 sie 2019, 13:13

Przyznam, że nie dbałam tak bardzo o stare auto, jak o to, co kupiłam niedawno w BMW Bawaria Motors. Nie ma się chyba czemu dziwić, bo tej marki to po prostu są cacka. Jestem wyjątkowo zafascynowana jazdą nim i nie zamieniłabym na żaden inny. Lepiej się też czuję psychicznie, gdy wiem, że jest na zewnątrz i wewnątrz wypucowane.
zuczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 21 wrz 2017, 15:18

Re: Dbanie o samochód

Postautor: zuczek » 26 sie 2019, 22:38

Na swój samochód dmucham i chucham, ale tak już mam z samochodami. Serwis porsche śląsk - czyli odpowiednie miejsce dla mojego samochodu to również była kwestia obowiązkowa. Nawet nie wiecie ile czasu zbarąło mi znalezienie dobrego serwisu, który specjalizuje się w tego typu autach. Ja mogę o swój samochód dbać, ale gdy pojawi się jakaś usterka, takiego problemu nie dam rady rozwiązać sam.

Wróć do „Dyskusje, Rozrywka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość