Specjalista Seo

ON-LINE ZONE
P.Hanna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 10 sie 2019, 15:34

Specjalista Seo

Postautor: P.Hanna » 16 sty 2020, 18:47

Witam
Jak w temacie - poszukuję specjalisty Seo. Razem ze znajomymi założyliśmy firmę, która dopiero raczkuje. Chętnie zainwestujemy w seo, jednak wolę skorzystać z poleconych usług.
AgnieszkaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:12

Re: Specjalista Seo

Postautor: AgnieszkaM » 18 sty 2020, 14:12

Zainwestowanie w seo to bardzo dobry pomysł. Mogę Ci polecić Kamila Demidowskiego (specjalista seo wrocław), osobiście korzystałam z jego usług i muszę przyznać, że robi naprawdę świetną robotę.
orator
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 10 gru 2017, 22:05

Re: Specjalista Seo

Postautor: orator » 25 sty 2020, 14:59

Hurtownia, w której pracuje miała okazję zatrudnić specjalistę SEO - pana Marcina Pawłowskiego i powiem Wam, że początkowo sceptyczne nastawienie zmieniło się duże zadowolenie. Pan Pawłowski jest niezależnym konsultantem SEO oraz analitykiem internetowym. Dzięki jego pracy firma znacząco podniosła swoje obroty. Zajrzyjcie na stronę https://pawlovski.pl/ jeśli chcecie poprawić kondycję Waszej firmy.
kopek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2020, 18:10

Re: Specjalista Seo

Postautor: kopek » 13 cze 2020, 18:15

witam

W firmie w której serwisuje swoje maszyny typu koparki itp. zmienili się mechanicy i jestem mega niezadowolony. Wszystko zrobione jest na odwal się i nie do końca. Jakaś masakra. Dlatego szukam inny zakład. W necie znalazłem https://durban.pl/serwis-maszyn-budowlanych/ Ale niestety nie ma zbyt dużo o nich opinii. Czy ktoś z nimi współpracuje???
Awatar użytkownika
lmuller
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2020, 16:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Specjalista Seo

Postautor: lmuller » 17 cze 2020, 16:48

Słyszałam, że w Katowicach są fajne agencje.

Wróć do „ON-LINE ZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość