Dobra szkoła policealna - Wasz wybór!

ON-LINE ZONE
elelie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:25

Re: Dobra szkoła policealna - Wasz wybór!

Postautor: elelie » 27 mar 2020, 13:25

:hurra:
DariaMos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:56

Re: Dobra szkoła policealna - Wasz wybór!

Postautor: DariaMos » 14 kwie 2020, 23:36

Mam podobne spostrzeżenia, rozwój jeśli chodzi o edukację zawsze jest wskazany ponieważ w przyszłości może przełożyć się na dużo lepsze warunki pracy, zarobki i jednocześnie spełnienie zawodowe. W Cosinus na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, jednocześnie z opcją nauki w weekendy, za darmo i z dodatkowymi profitami jak karnet sportowy oraz pełnym wsparciem ze strony obsługi oraz nauczycieli.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Dobra szkoła policealna - Wasz wybór!

Postautor: monikabert90 » 16 wrz 2020, 10:36

Moim zdaniem po liceum warto się dodatkowo zapisać do jakieś dobrej szkoły językowej, bo jak wiadomo, znajomość języków, zwłaszcza angielskiego, to w dzisiejszych czasach podstawa. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/warszawa możecie zapoznać się z ofertą profesjonalnego kursu języka angielskiego organizowanego przez Szkołę ProfiLingua. Na rynku szkoła ta działa od wielu lat i ma wielu zadowolonych uczniów, więc sądzę, że można jej zaufać ;)
Iza28.Kowal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 29 wrz 2020, 11:55

Re: Dobra szkoła policealna - Wasz wybór!

Postautor: Iza28.Kowal » 29 wrz 2020, 12:24

Ja mogę szczerze polecić Cosinusa. Oddziały mają w każdym większym mieście, oferta na tyle rozbudowana, że każdy powinien znaleźć kierunek dla siebie. Szkoła jest bezpłatna, zaoczna, nie ma żadnych kar, profesjonalna kadra. Jeśli chcesz zrezygnować z jakiegoś powodu- można to zrobić w każdej chwili bez żadnych kar finansowych.

Wróć do „ON-LINE ZONE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość