korkety urody

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
ikar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 08 lut 2021, 18:19

Re: korkety urody

Postautor: ikar » 01 mar 2021, 08:57

Sama także trochę poprawiłam swoja urodę. Miałam okropny nos. Chciałam go zoperować już dawno i pamiętam jak nalegałam na operację jeszcze jako nastolatka, rodzice byli za, tylko uznaliśmy wspólnie, e poczekać, aż będę dorosła, by była to naprawdę przemyślana decyzja. Nos w zeszłym roku w końcu zoperował mi świetny chirurg, dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju. To rzetelna osoba, ma korzystne ceny, jest to doświadczony i kompetentny lekarz, na konsultacji wszystko mi profesjonalnie wytłumaczył, opisał, no i samą operację przeprowadził bezproblemowo. Nos jest dokładnie taki, jaki chciałam mieć, polecam.
helenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:42

Re: korkety urody

Postautor: helenka » 18 wrz 2021, 09:42

ja jestem po liposukcji laserowej robiłam u dr. Żukowskiej z Łodzi koleżanki mi poleciła ten gabinet najlepiej poprawiać urode w sprawdzonym miejscu.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: korkety urody

Postautor: Nesi » 23 lis 2021, 01:38

Zdecydowałam się poprawić swoją urodę. W Klinice w Żarkach Letnisko, u dr Anny Olender miałam przeprowadzony zabieg krzywej przegrody nosowej, jestem bardzo zadowolona. Świetny chirurg.
Adrianna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 13 gru 2021, 12:39

Re: korkety urody

Postautor: Adrianna » 13 gru 2021, 13:07

Jeśli chodzi o Wrocław to polecam klinikę Unident Union :)

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość