czy to depresja?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
muskingum
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:47

czy to depresja?

Postautor: muskingum » 20 sie 2019, 09:03

Jestem kompletnie wyzuty z energii. Nie mam na nic siły i gdyby nie to, że trzeba chodzić do pracy, to całe dnie spędzałbym w domu i gapił się w sufit. Żadnych znajomych też w sumie nie mam - odzywają się tylko, jak jestem im do czegoś potrzebny, a tak to zawsze nie mają czasu :rozpacz:
W ten weekend zdarzyło się tak, że w piątek i sobotę poszedłem spać ok. 22:00 - i spałem ponad 12 godzin, bo budziłem się koło południa... a żadnego ekstremalnego wysiłku fizycznego sobie nie fundowałem. Czy to już są objawy depresji?!? Może powinienem wybrać się do jakiegoś psychologa albo innego specjalisty? Poszukać jakiejś grupy wsparcia?
Yogi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2018, 21:17

Re: czy to depresja?

Postautor: Yogi » 28 lis 2020, 20:45

Myślę, że najlepiej, żebyś zgłosił się do specjalisty, jeżeli masz takie podejrzenia, to lepiej z tym nie zwlekać. To co opisujesz jest niepokojące. Ja mogę polecić Ci tą klinikę https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ , sama uczęszczam tu na terapie i widzę, że jest coraz lepiej i Tobie też radzę sięgnąć po pomoc :)
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: czy to depresja?

Postautor: AinEingarp » 02 gru 2020, 12:14

Z tym najlepiej zgłosić się do psychiatry. I przy okazji zrobić badania pod kątem różnych niedoborów.
Delilaght
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 29 sty 2021, 18:01

Re: czy to depresja?

Postautor: Delilaght » 26 paź 2021, 16:40

Warto poczytać o odpowiednich nurtach i je dobrać zgodnie z potrzebą, mówię oczywiście o terapii. Polecam tę stronę https://psychoterapeuta-online. pl/czym-sa-nurty-w-psychoterapii-psycholog-online/

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość