Choroby miejsc intymnych

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Karolina22
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:18

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: Karolina22 » 04 sie 2021, 20:32

Mnie często zdarzały się infekcje intymne. i choć leczyłam je globulkami to nie dawało to efektu na dłuższą metę. Dopiero poprawiło się dzięki zmianie produktów do higieny na te naturalne. Jesli chodzi o podpaski to uzywam tych z Masmi. Są z najzdrowszej bawełny, bez żadnych chemicznych substancji w składzie. Nie uczulają ani nie podrażniają a przy tym dobrze chłoną i porządnie trzymają się bielizny.
wiki855
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 06 sie 2021, 15:10

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: wiki855 » 12 sie 2021, 11:25

U mnie pomogła zmiana produktów do higieny intymnej, odkąd używam naturalnych podpasek tamponów z Masmi , nie mam już żadnych problemów z tymi problemami.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: kamai » 12 sie 2021, 15:07

Co do chorób to mam problem z hpv, ale na szczęście udało się opanować sytuację dzięki papilocare. Okazuje się że nieraz organizm sam się pozbywa tego wirusa a jak mu się pomoże taką kuracją to jest to szybsze i pewniejsze
zaos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 mar 2019, 13:08

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: zaos » 12 sie 2021, 15:29

Moja żona ma świetnego ginekologa, podejrzewał u niej endometriozę i skierował na diagnostykę do szpitala medicover, miał rację i dobrze że w porę trafiła na świetnych specjalistów którzy się nią troskliwie zajeli
Olkka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 26 kwie 2019, 14:34

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: Olkka » 18 sie 2021, 18:10

Ważne, żeby produkty do higieny były z tych naturalnych. Ja sama używam masmi, są z organicznej bawełny, delikatne, hipoalergiczne i dobrze chłonne. Zapewniają duży komfort noszenia i dobrą ochronę.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: Karina » 31 sie 2021, 14:26

Niestety jak większość osób wie tampony nie są zbyt dobre przy problemach z nawracającymi infekcjami. Sama borykałam się z tym niestety i potem długo walczyłam z suchością. Dobrze że wtedy miałam Vagisan.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: mariolaGT » 01 wrz 2021, 16:53

Niestety, ale wydaje mi się, że jeśli problem powraca, to nie został on wcześniej odpowiednio wyleczony. Takie specyfiki pomagają tylko na chwilę. Powinnaś pójść do ginekologa i dostać odpowiednie globulki. Jak coś to w Kołobrzegu możesz udać się do dr Barbary Blicharczyk - ona Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: Karina » 26 wrz 2021, 09:32

Stosowałam różne rzeczy począwszy od kremów po globulki - wszystko od ginekologa. Przy nawracających leczyłam się 2 lata. Uwierz mi, że wiem co mówię. Vagisan sprawdził się świetnie dla odbudowania i pozbycia się problemów suchości. To przypadłość którą ma wiele kobiet po leczeniu właśnie.
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: mapka » 03 paź 2021, 12:09

Ja swojego czasu mialam spory klopot z nawracajacymi uplawami i wlasnie infekcjami :/ Okropne to było. Znaczna poprawa nastąpiła, jak przepisalam się do innego lekarza (polecam dr Porębskiego z warszawskiej przychodni Babka Medica). Pan Doktor zająl się mną fachowo, zlecił jeszcze dodatkowe badania, przepisał leki i probiotyki. Bardzo mi to pomoglo.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: Karina » 31 paź 2021, 08:07

W przypadku infekcji i leczenia oczywiście wszystko jest jak mówisz. Upławy i nieprzyjemne uczucie to często niestety grzybica i bez lekarza nie ma co kombinować. Ale w przypadku suchości i problemów z wilgocią i samym sexem warto sięgnąć po taki krem jak Vagisan. Zreszta nawet dla zachowania efektu Ciebie.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: Nesi » 21 lis 2021, 18:49

A mogłabyś powiedzieć jak długo stosowałaś ten Vagisan, żeby faktycznie móc powiedzieć, że czujesz ulgę?
przygódka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 28 lis 2021, 17:13

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: przygódka » 28 lis 2021, 17:38

Ja Wam powiem tak. Takie infekcje zwykle same nie mijają, a wiem z doświadczenia, że mogą przerodzić się w poważniejsze problemy...Chcesz jakiś namiar na dobrego ginekologa w Warszawie?? Podrzucę Ci tam, gdzie ja chodzę - klinika nazywa się GABINETY ŁUCKA (do dr Tatiany Boryczko). Będziesz zadowolona - bardzo przyjemna placówka z doskonałymi lekarzami. Pani Doktor nie raz mi pomogła - w leczeniu upławów, grzybic, infekcji, bo miewam je dosyć często.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Choroby miejsc intymnych

Postautor: Karina » 30 lis 2021, 10:43


Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość