Ciekły azot - termosy

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Wojowniczka36
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2019, 13:14

Ciekły azot - termosy

Postautor: Wojowniczka36 » 10 sty 2020, 15:04

Znacie firmę, która zajmuje się dystrybucją termosów do ciekłego azotu? Temat dość niepopularny, nikt ze znajomych nie umie mi pomóc :(
Kuk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 28 lis 2019, 11:41

Re: Ciekły azot - termosy

Postautor: Kuk » 15 sty 2020, 10:19

W takim razie pomoże ci firma https://www.cryogenshop.pl/ bo mają wszystko, czego poszukujesz. Duży wybór termosów, które naprawdę świetnie się sprawdzają. Mój przyjaciel korzysta z ich termosów od lat w swojej restauracji, gdzie bawi się w kuchnię molekularną. Termosy są szczelne, zapewniają bezpieczeństwo otoczeniu. Ponadto są bardzo łatwe w transporcie, a i ceny mają świetne. A jeśli nie do końca będziesz wiedziała, który model termosu sprawdzi się u ciebie najlepiej, zawsze słuza dobrą radą i pomocą.
Maciej
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 04 paź 2019, 13:08

Re: Ciekły azot - termosy

Postautor: Maciej » 09 kwie 2020, 10:48

Ja też znam tylko tę firmę, ostatnio zamawiałem mojej mamie https://www.cryogenshop.pl/pl/p/Naczynie-na-ciekly-azot-YDS-1-30/74 I jest bardzo zadowolona z naczynia. Mówi, że szczelne i solidnie wykonane, dzięki temu nie boi się o swoje bezpieczeństwo, a do tego gaz się nie ulatnia, więc to duża oszczędność i wydajność zarazem. Ceny też mają w porządku. Każdy produkt ma jasno wypisane dane techniczne, więc łatwo znaleźć to, co najbardziej nas interesuje :)
Rafiki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2020, 13:55

Re: Ciekły azot - termosy

Postautor: Rafiki » 09 kwie 2020, 10:53

To właściwie chyba bardzo rzadka usługa, co? Pierwszy raz widzę, żeby ktoś szukał takich naczyń, choć ciekły azot nie jest mi obcy :P Wykorzystują to w gastronomi, do kuchni molekularnej? :D
tolek66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2021, 13:12

Re: Ciekły azot - termosy

Postautor: tolek66 » 26 lut 2021, 13:14

Najważniejsze w przypadku takich ładunków to zaopatrzyć się w profesjonalne naczynia i zbiorniki do ich przewozu. W przypadku przewozu ciekłego azotu warto skorzystać z która specjalizuje się w produkcji trwałych naczyń do transportu właśnie tej substancji. W dodatku naczynia są wykonane ze stopów aluminium, więc nie ważą wiele, ale dobrze chronią substancję, a bezpieczeństwo to coś, na co firma kładzie naprawdę duży nacisk. Na ich stronie można więcej poczytać o ich działalności.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość