Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Dominika83
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2021, 21:07

Re: Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Postautor: Dominika83 » 20 lut 2021, 21:12

Standardowe kosmetyki zawierają związki, które po dłuższym stosowaniu mogą negatywnie wpływać na wrażliwą skórę. Ja też przestawiłam się na kosmetyki naturalne - zamawiam je głównie z https://kopalnia-zdrowia.pl/. Mają spory wybór - kremów, olejków maseczek, peelingów i wszystkiego co potrzebne do codziennej pielęgnacji. Sprawdź sobie ich stronkę, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
edziulak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 27 lis 2020, 22:15

Re: Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Postautor: edziulak » 23 lut 2021, 21:31

Z naturalnych kosmetykow uwielbiam Balsam kokosowy, :D zamawiam sobie w internecie. Rewelacyjny nawilżający balsam do ciała, nawet dla skrajnie przesuszonej skóry słońcem czy solarium, na łuszczyce itd.. znakomicie się wchłania, cudownie pachnie, polecam
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Postautor: Nesi » 27 lut 2021, 14:11

Zerknijcie sobie na kosmetyki marki Solverx, ja kupuję te z serii sensitive, bo moja skóra ma tendencję do podrażnień. Zazwyczaj kupuję w aptece, ale jeśli przez internet, to na stronie dbajoskore.
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Postautor: yaska » 28 lut 2021, 14:23

Znam solverx, używam tych do skóry atopowej, bo niestety mam z tym problem, moje dzieci też zresztą. A te kosmetyki nawilżają, lekko natłuszczają, skóra nie swędzi, naprawdę róznica jest odczuwalna
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Postautor: Karina » 28 lut 2021, 17:43

helenka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:42

Re: Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Postautor: helenka » 18 wrz 2021, 09:45

kosmetyki naturalne kupuje tylko w drogrii ostatnio pani poleciła krem i tonik z bielendy linii eco sorbet bardzo mi przypasował.
antidotum77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2021, 21:46

Re: Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Postautor: antidotum77 » 28 gru 2021, 21:55

Fajne kosmetyki naturalne, także wegańskie ma marka Bielenda, osobiscie bardzo lubie Royal Be Elixir czy Eco Nature

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość