Czy wiesz co jesz?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
nafertiti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2021, 09:59

Re: Czy wiesz co jesz?

Postautor: nafertiti » 21 kwie 2021, 20:59

staram się czytać składy :) czasami zdarza mi się sięgać po gotowce, lubię zupy krakus, żurek jest świetny :) idealnie przyprawiony
Alicja75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2021, 13:36

Re: Czy wiesz co jesz?

Postautor: Alicja75 » 03 maja 2021, 17:04

Na dietetyce się całkiem nieźle znam (fascynuje mnie to po prostu), latam po fit-grupkach na fb, czytam arty na Fitlinepolska, dietetyków na instagramie śledzę i generalnie mogę powiedzieć, że wiem co jem i nie przejmuję się tym. Dobrze się czuję, świetnie wyglądam, więcej mi nie trzeba, zawracanie głowy.
OlkaWRC
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2021, 17:05

Re: Czy wiesz co jesz?

Postautor: OlkaWRC » 12 maja 2021, 17:12

Brutalna prawda jest taka że po pierwsze nie wiemy co jemy, bo gdybyśmy tak dokładnie wiedzieli, to byśmy nic nie jedli. Inna sprawa, ze miałam ostatnio okazję byc u kuzynki w Chorzowie i oni mają na 3 maja taką piekanię, że tak napisze dbającą o recepturę i tradycję i tak dobrego chleba jak tam, to już dawno nie jadłam. Niestety... odległośc pomiędzy nami taka, ze nie mam możliwości cieszyć się nim częściej.
Habzin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2021, 11:15

Re: Czy wiesz co jesz?

Postautor: Habzin » 02 wrz 2021, 11:22

babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: Czy wiesz co jesz?

Postautor: babydajna » 27 wrz 2021, 12:02

Staram się jeść jak najbardziej zdrowo. Nie stawiam na ilość ale na jakość. Wolę zjeść 3 ekologiczne jabłka niż 2kg marketowych :) Natomiast pieczywo zawsze kupuję w sprawdzonych piekarniach (np. Cymes w Olsztynie), nigdy w marketach.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość