Atopowe/łojotkowe zapalenie skóry

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Kałamarnica
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2021, 12:19

Re: Atopowe/łojotkowe zapalenie skóry

Postautor: Kałamarnica » 23 maja 2021, 12:25

Bardzo skutecznie radzą sobie emolienty z exomegi control. Moja mama ma AZS i bardzo dużo sprawdziła na sobie różnych specyfików. Na jakimś forum poświęconym AZS przeczytałam informację o exomega i kupiłam mamie mleczko do ciała. Oczywiście była bardzo sceptycznie nastawiona, ale po kilku dniach zadzwoniła i mi powiedziała, że chyba mleczko działa. Skórę ma odpowiednio nawilżoną, a podrażnione i czerwone plamy na skórze zmniejszają się bardzo.
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Atopowe/łojotkowe zapalenie skóry

Postautor: mapka » 30 sie 2021, 20:09

Nie zaszkodzi Ci spróbować takich kapsułek o nazwie NEOGLANDYNA. Stosuje się jako kurację dla suchej skóry i też też z np. wypryskiem atopowym, łuszczącą. To jest kombinacja dobrych dla skóry składników m.in. oleju lnianego i oleju z ogórecznika z Niezbędnymi Nienasyconymi Kwasami Tłuszczowymi (NNKT). Wiele osób sobie chwali. Kapsułki kosztują grosze, a działają!
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: Atopowe/łojotkowe zapalenie skóry

Postautor: Nesi » 30 wrz 2021, 19:28

Polecam omówić z dermatologiem kwestię przepisania maści recepturowej, ja skorzystałam z takiej możliwości, jaką daje DOZ - mają nowocześnie wyposażone zaplecze do wykonywania takich leków.
MarzenaKama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2021, 09:47

Re: Atopowe/łojotkowe zapalenie skóry

Postautor: MarzenaKama » 08 paź 2021, 09:52

Na Atopowe Zapalenie Skóry bardzo dobrze działają emoleinty z exomegi control. Do mycia ciała bardzo dobrze radzi sobie Pieniący się Żel. Bardzo dobrze myje i skutecznie nawilża i dba o skórę. Działa również przeciw świądowo co dla mnie jest wielkim plusem.
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Re: Atopowe/łojotkowe zapalenie skóry

Postautor: Mari » 27 lis 2021, 23:21

przygódka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 28 lis 2021, 17:13

Re: Atopowe/łojotkowe zapalenie skóry

Postautor: przygódka » 28 lis 2021, 19:17

babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: Atopowe/łojotkowe zapalenie skóry

Postautor: babydajna » 29 lis 2021, 14:22

AZS i ŁZS to zupełnie inne jednostki chorobowe, inaczej się je leczy, inaczej pielęgnuje skórę na co dzień.
Ja od lat mam AZS i moje dzieci również to mają (po mnie :wstyd: ). Używamy emolientów do kąpieli i nawilżania, szampony również emolientowe, a bezpośrednio na chorą skórę krem Dermaveel.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość