Przeszczep włosów

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
miłoszbyc
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 06 cze 2020, 11:02
Lokalizacja: Szczecin

Przeszczep włosów

Postautor: miłoszbyc » 06 cze 2020, 11:03

Co myślicie o tym zabiegu? Czy pomaga w walce z postępującym łysieniem?
robel.cassandre
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2020, 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeszczep włosów

Postautor: robel.cassandre » 07 cze 2020, 10:08

Ostatnio dużo czytałem na temat przeszczepu włosów zakola https://drosuchclinic-wlosy.pl/coraz-wi ... ch-pozbyc/. Koszt transplantacji zależy od rozmiaru łysiny i ilości przeszczepianych mieszków włosowych podczas zabiegu. Dodatkowo, najnowsza metoda transplantacji włosów nie wymaga hospitalizacji, po zabiegu pacjent może wrócić do domu.
bjutimaja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2020, 12:49

Re: Przeszczep włosów

Postautor: bjutimaja » 09 cze 2020, 12:52

super sprawa, ja właśnie szukam bogatego faceta, który mi zapłaci za taki zabieg.
myska92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 17 paź 2019, 14:33

Re: Przeszczep włosów

Postautor: myska92 » 24 paź 2020, 19:22

Dobrze wykonany przeszczep włosów oczywiście że ma dobre rezultaty i jeśli ktoś ma związany z tym kompleks, to warto jest się zdecydować na coś takiego. Metody przeszczepu są różne, bardzo dobre opinie i rezultaty ma metoda FUE - jest też mniej inwazyjna niż standardowe przeszczepy. W Krakowie wykonują ją tutaj - https://www.liposukcjakrakow.com.pl/ myślę że warto wziąć pod uwagę i chociażby udać się na konsultacje by wszystkiego się dowiedzieć :)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Przeszczep włosów

Postautor: Manuela » 27 paź 2020, 11:33

To raczej tanie nie jest. Gdyby było pewnie kolejki łysiejących facetów miałyby kilometry.
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: Przeszczep włosów

Postautor: rozaluksemburg » 18 lis 2020, 10:53

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem są wcierki na wypadanie włosów. Mam w tym miejscu na myśli coś takiego jak jest pokazane w https://www.biotebal.pl/pielegnacja-wlosow/wcierki-na-wypadajace-wlosy-jak-je-stosowac tym materiale. Mój teść stosował coś takiego i z tego co widziałam, to był całkiem zadowolony z efektów. Muszę ci powiedzieć, że akurat on jest osobą wybredną. Wszystkie informacje znajdziesz z łatwością pod tamtym adresem w sieci, więc nie ma sensu, abym ci je tutaj przytaczała. Jak będziesz ciekawy, to sprawdzisz.
maras
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 21 maja 2016, 12:34

Re: Przeszczep włosów

Postautor: maras » 02 mar 2021, 13:35

Wcierki na wypadanie wlosów nie pomogą....jak problemem jest genetyka, zabieg Artas iX owszem. To noowczesna metoda transplantacji włosów, gdzie czynności są wykonywane przez robota oczywiście pod nadzorem lekarza, także jest po prostu dokładniejszy. Wiem, że w klinice Elite wykonywane są takie zabiegi.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość