Piperyna na odchudzanie czy warto ?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
dinana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2016, 15:58

Piperyna na odchudzanie czy warto ?

Postautor: dinana » 20 wrz 2016, 10:36

Próbuję schudnąć 15 kg, testowałam niedawno african mango ale z mizernym skutkiem, koleżanka powiedziała mi o piperynie że z nią na pewno uda mi się schudnąć jej udało się zrzucić 5 kg w miesiąc, niby jestem przekonana do zakupu preparatu o nazwie piperine burner ale nie do końca przekonuje mnie kolejny zakup suplementu, może mojej koleżance bardziej pomogła dieta niż ta piperyna. Nie wiem już sama ale może wy macie jakieś doświadczenie z tym tematem - napiszcie proszę.
Kammmila
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2016, 15:16

Re: Piperyna na odchudzanie czy warto ?

Postautor: Kammmila » 21 wrz 2016, 15:17

suplementy są dobrym wspomagaczem prowadzonej diety odchudzającej. Ze swojej strony korzystam z Piperine Burner i bardzo sobie chwalę, ale mam też dietę i efekty są na prawdę ekstra.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Piperyna na odchudzanie czy warto ?

Postautor: Kamilka75 » 17 cze 2019, 10:49

A no troszkę mówi, bo można na spokojnie poczytać o tym na przykład na tej stronie https://opinie-konsumentow.pl/piperinox ... -piperyna/ . Tylko trzeba pamiętać, że to jedynie wspiera odchudzanie, ale go nie zastępuje, co znaczy się, że i dieta i ćwiczenia fizyczne są potrzebne. Wtedy, taki komplet działa, a samo zażywanie suplementów nie za bardzo. Sprawdziłam to na sobie.
babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: Piperyna na odchudzanie czy warto ?

Postautor: babydajna » 10 gru 2021, 11:24

Na odchudzanie są w Polsce zarejestrowane leki jak Saxenda czy Ozempic, ale trzeba mieć receptę. Całkiem legalnie receptę można dostać od lekarza zdalnie w serwisie lekarzonline eu

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość