brak ochoty na seks

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: brak ochoty na seks

Postautor: trik01 » 13 paź 2020, 20:31

I tak bywa, jakiś powód musi być i od tego trzeba zacząć. Ja to nawet nie tak, że nie miałam ochoty co bardziej się wpadki obawiałam. A jeszcze miałam nieregularne miesiączki, to też trudniej mi było z tym czy mam dni płodne czy nie. Dlatego decyzja o antykoncepcji z perspektywy czasu była u mnie jak najbardziej słuszna. Stosuję belarę i seks to teraz dla mnie jak najbardziej przyjemność, ochota też jest.
mateuszk1976
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2020, 17:55

Re: brak ochoty na seks

Postautor: mateuszk1976 » 21 paź 2020, 17:56

no właśnie mnie zastanawia jak można nie mieć ochoty
exii90
Level 1
Level 1
Posty: 201
Rejestracja: 10 kwie 2019, 08:00

Re: brak ochoty na seks

Postautor: exii90 » 25 sty 2021, 16:40

Takich sklepów z bielizną erotyczną i innymi gadżetami jest masa. Na przykład taki https://www.erotino.pl/89-komplety-bielizny . Więc nie powinniście mieć problemu z ich znalezienie. Problem ewentualnie może być z wyborem co kupić, ale sądzę że na przykład każdy rodzaj seksownej bielizny rozgrzeje faceta, jeśli zobaczy w niej swoją partnerkę.
pavetta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 08 mar 2020, 23:41

Re: brak ochoty na seks

Postautor: pavetta » 17 lut 2021, 19:21

Czasami po prostu trzeba kupić sobie jakies fajne zestawy bielizny albo coś, jak facet nie ma ochoty na seks, albo jak nie ma erekcji, to tez można kupić fajny produkt na https://sensimi.pl/kategoria-produktu/s ... seksualna/ tak jest sporo suplementów które poprawiają potencję.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: brak ochoty na seks

Postautor: luśka » 22 mar 2021, 14:49

Unikanie seksu może być spowodowane nie tylko brakiem ochoty. Przyczyną może być na przykład infekcja intymna, u mnie spowodowana suchością pochwy. Jedno zbliżenie i porobiły mi się przez to otarcia. A kolejny seks to już ból odczuwałam. Musiałam zrobić przerwę, aż się wszystko zagoi. W sumie dużą poprawę to już czułam po kilku dniach. Dobrze, że posłuchałam przyjaciółki i kupiłam sobie cicatridine. To dzięki niej szybciej się wszystko zagoiło. Z moją Martą to jak trzeba to i o intymnych problemach rozmawiamy, radzimy się siebie nawzajem. Dobrze mieć taką przyjaciółkę.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: brak ochoty na seks

Postautor: Karina » 29 mar 2021, 16:31

Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: brak ochoty na seks

Postautor: Unika » 03 cze 2021, 16:07

Jeśli brakuje Wam ochoty na seks to najlepeiej wspomóc się różnymi ciekawymi akcesoriami. Mnie interesuje bardzo asortyment z tej strony https://www.area69.pl/ . Z pewnością coś dla siebie stąd kupię. Takie gadżety są bardzo popularne ale jeszcze ludzie nie mówią tak powszechnie o nich. To tak jak kiedyś było w średniowieczu niestety.
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: brak ochoty na seks

Postautor: Karina » 15 cze 2021, 16:13

Jasne, że wszelkie gadżety mogą fajnie urozmaicać życie erotyczne. Czasem jednak przy problemach jak suchość pochwy problem nie jest w doznaniach tylko nawet mimo podniecenia kobieta robi się sucha. To dość nieprzyjemne dlatego używanie takich kremów jak Vagisan jest wskazane.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: brak ochoty na seks

Postautor: kamai » 12 sie 2021, 15:05

A jeśli przyczyną tej niechęci jest endometrioza? Może być potrzebne leczenie albo nawet operacja usunięcia endometriozy, ja w takiej sytuacji poszłam na sonovaginografię, robią ją między innymi w szpitalu medicover. Może lepiej udać się do specjalisty i powie co konkretnie Ci dolega?
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: brak ochoty na seks

Postautor: Kamilka75 » 20 sie 2021, 11:37

Czasami, choć nie zawsze, bierze się to ze zniechęcenia, bo sami nie wiemy, co lubimy i co daje nam największą przyjemność. Może warto więc wypróbować sex tantryczny https://www.kalalunatemple.com.pl/samo- ... antryczny/ ? praktykach Tantry kaulickiej, ważna jest wiedza o sobie i swoich intymnych potrzebach, co przekłada się na większą pewność siebie i bardziej otwarte spojrzenie na świat.
Nesi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 29 mar 2019, 20:59

Re: brak ochoty na seks

Postautor: Nesi » 30 wrz 2021, 18:47

aniakk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 15 kwie 2021, 14:59

Re: brak ochoty na seks

Postautor: aniakk » 05 paź 2021, 14:17

Poszukaj sobie kogoś nowego do seksu np. na https://www.boonga.pl są to ogłoszenia erotyczne i nie będzie problemu z ochotą na seks jak trafisz na odpowiedniego partnera :)
mitril
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 10 lut 2020, 10:24

Re: brak ochoty na seks

Postautor: mitril » 24 lis 2021, 19:20

Zawsze można kupić również dobre akcesoria, które pomogą wam podgrzać atmosferę w łóżku. W erotino .pl regularnie kupujemy coś nowego i powiem wam, że doznania są naprawdę ekstra. Dodatkowo wybór jest bardzo duży, więc jestem pewna, że znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie co doskonale wpłynie na waszą atmosferę w sypialni
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: brak ochoty na seks

Postautor: Karina » 30 lis 2021, 10:46

Jasne, że można ale przy suchości pochwy nawet taki wibrator sprawia ból albo nieprzyjemne uczucie. Dlatego wyżej pisaliśmy o Vagisan. WSzystko zależy od powodu dla którego sex przestał sprawiać przyjemność.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość