Jaki wózek dla dziecka?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Postautor: Kamilka75 » 18 sie 2021, 15:25

Właśnie sama przeglądam wozki dziecięce i zastanawiam się bardzo mocno, co mogę kupić, a czego nie. Niektórzy mówią, że to zależy ode mnie, ale ja jednak nie chcę być za to odpowiedzialna, bo na pewno coś zepsuje. Jak to ja. Dlatego proszę Was serdecznie o jakąś poradę.
Olkka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 26 kwie 2019, 14:34

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Postautor: Olkka » 20 sie 2021, 22:11

Obecnie jest taki wybór, że cięzka się zdecydowac. Ja sama akurat postawiłam na anex e/type i sie nie zawiodłam. Wózek jest wygodny w uzyciu, poręczny i zgrabny. Lekko się prowadzi a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Postautor: kamai » 21 wrz 2021, 14:52

My postawiliśmy jednak na x-landera i nie żałujemy. Wózek jest rewelacyjny, zgrabny i poręczny więc sama bez problemu sobie z nim radzę. Lekko i wygodnie się prowadzi, gondola dobrze chroni malucha a spacerówka zapewnia sporo miejsca dzieciaczkowi. Całość jest łatwa w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca.
owsianka91
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz 2019, 20:32

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Postautor: owsianka91 » 13 paź 2021, 23:00

Ja myślałam, że dostanę oczoplasu jak ostatnio wybierałam wózek dla dziecka. Na szczęście Pani ekspedientka mi doradziła i mój wybór padł na Osis Cavoe. To leciutki wózek z dużym koszem na zakupy, porządnym stelażem i gumowymi kołami. Mozna go złożyć jedną ręką i bez problemu mieści sie w małym bagażniku.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość