dieta pudełkowa

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
malinka12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 09 lis 2020, 12:13

dieta pudełkowa

Postautor: malinka12 » 11 lut 2021, 14:35

Cześć. Poszukuje firmy, która oferuje catering łódź. Zależy mi na świeżych produktach, różnorodności posiłków oraz ograniczonej kaloryczności. Czy możecie polecić jakąś firmę?
elizax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2018, 17:09

Re: dieta pudełkowa

Postautor: elizax » 12 lut 2021, 14:25

Dieta pudełkowa potrafi naprawdę sporo kosztować, ale na pewno jest to fajna sprawa jeśli zależy nam na zrzuceniu zbędnych kilogramów.
pola321
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 20 sty 2021, 15:08

Re: dieta pudełkowa

Postautor: pola321 » 15 lut 2021, 12:06

Myślę, że dieta pudełkowa to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na zakupy i gotowanie wartościowych posiłków, ale marzą o tym, aby zrzucić zbędne kilogramy albo utrzymać wagę na tym samym poziomie. Myślę, że na początek dobrym rozwiązaniem jest zestaw próbny diety pudełkowej , dzięki którym sprawdzicie jak wam odpowiada takie rozwiązanie. Ważne, aby oferowane posiłki były wykonane z dobrej jakości składników.
wasar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2021, 11:47

Re: dieta pudełkowa

Postautor: wasar » 18 lut 2021, 12:15

Jeżeli chodzi o diety to polecam zerknąć sobie na https://szczuplakobieta.com/dieta-odchudzajaca/, ostatnio właśnie tutaj znalazłam wiele porad w zakresie dobrych diet. Według mnie warto jest przejść na dietę nawet jak nie chce się schudnąć, jak się chce schudnąć to już na pewno jest to konieczne
felicja44
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:16

Re: dieta pudełkowa

Postautor: felicja44 » 19 lut 2021, 11:50

Wiem, że taką dietę można wykupić w firmie cateringowej, ale również wiem, że można ją zrobić samemu. Taka zrobiona samemu jest lepsza, bo niższy koszt, no i przyrządzacie to, co lubicie. W tym celu potrzebne będą Wam produkty do posiłków, no i pojemniki próżniowe. Takie pojemniki po to, aby móc zabrać to jedzenie wszędzie ze sobą. Wejdźcie sobie na stronę https://seeyoo.pl/ aby sprawdzić, jakie pojemniki są w ofercie.
AgnesPio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwie 2020, 15:04

Re: dieta pudełkowa

Postautor: AgnesPio » 25 lut 2021, 19:05

Ja zdecydowałam się na dietę z Wygodnejdiety. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie, jedzonko jest smaczne, zdrowe i odpowiednio doprawione. Ja w końcu jem regularnie i fit a na tym zależało mi najbardziej.
KaLipka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2019, 15:51

Re: dieta pudełkowa

Postautor: KaLipka » 21 mar 2021, 14:44

Też zamawiam z Wygodnejdiety. W mojej okolicy to najlepsza opcja. Widać, że posiłki są starannie przygotowane, zawsze świeże i apetycznie podane. Jest duża różnorodność a to dobrze bo dzięki temu dieta się nie nudzi;)
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: dieta pudełkowa

Postautor: dusia » 22 mar 2021, 18:27

Catering dietetyczny to świetne rozwiązanie :) ja też nie miałam nigdy głowy do samodzielnego wyliczania kalorii a odkąd zaczęłam pracować w domu to już w ogóle nie miałam na nic czasu. Jeśli chodzi o konkretny catering to polecam ten z Victory Diet. Działają na terenie Warszawy i Łodzi. Ja jestem akurat na diecie wegetariańskiej ale ogólnie jadłospis jest zawsze dopasowywany do indywidualnych potrzeb.
polaola
Level 1
Level 1
Posty: 200
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: dieta pudełkowa

Postautor: polaola » 12 kwie 2021, 12:08

Wiem, że to jest bardzo ważne, a ja właśnie dietę zamierzam wprowadzić. Takie https://www.facebook.com/miod.malina.catering/ cateringi dietetyczne są przede wszystkim bardzo zdrowe. Można w ten sposób całkiem sporo schudnąć i ja zamierzam właśnie dietę taką wprowadzić. Nie wiem do końca, jak to zrobić ale spróbuję. Tak uda mi się na pewno schudnąć.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: dieta pudełkowa

Postautor: Ela78 » 29 kwie 2021, 09:52

Zta dietą pudełkową to nie zawsze jest 100% sukces, chyba że dietetyk nam ustawi prawidłowa dietę, ja przy mojej cukrzycy to ciężko miała czytałam sporo jak schudnąć przy cukrzycy typu 1 bo to nie jest łatwe. Pewnie nie tylko ja zmagam sie z tym problemem , warto poszukac na ten temat blog gdzie znajdzie się wiele cennych porad, wskazówek. Tam wszystko jest dokładnie opisane.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość