Duży problem z hemoroidami

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Awatar użytkownika
sowbar81
Level 1
Level 1
Posty: 225
Rejestracja: 07 sty 2014, 14:00

Duży problem z hemoroidami

Postautor: sowbar81 » 06 lip 2017, 14:12

Proszę pomóżcie - sprawa dotyczy nie mnie, lecz mojej siostry, która po ostatniej ciąży nabawiła się tej przykrej dolegliwości. W jaki sposób można to wyleczyć?
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Duży problem z hemoroidami

Postautor: kaszka6 » 07 lip 2017, 08:17

Ogromne współczucia dla siostry, też borykałam się z tym problemem. Z doświadczenia wiem, że nie warto próbować domowych sposobów - niech od razu idzie do lekarza i być może na zabieg. Zerknijcie sobie tutaj na czym taki zabieg usuwania hemoroidów polega, naprawdę nie ma się czego obawiać :) Powodzenia.
Ola78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:26

Re: Duży problem z hemoroidami

Postautor: Ola78 » 16 paź 2017, 21:19

Mi hemoroidy na szczęście same ustąpiły po ciąży, ale wiem że pomaga maść z kasztanowca. Ja znów mam inny problem, chyba jeszcze bardziej wstydliwy. Minął rok od porodu a ja borykam się z opadaniem macicy . Czy któraś z Was też to miała? Dla mnie to bardzo krępujący problem, wstydzę się nawet iść do ginekologa.
Awatar użytkownika
xdamianx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2018, 19:29

Re: Duży problem z hemoroidami

Postautor: xdamianx » 02 maja 2018, 16:11

Zgadzam się z poprzednikiem... Nic dodać i nic ująć.
barbab
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 24 paź 2017, 22:53

Re: Duży problem z hemoroidami

Postautor: barbab » 21 maja 2018, 13:56

Doskonale wiem o tym, jak bardzo wstydliwym problem są hemoroidy. Niestety ich leczenie nie jest tak łatwe i szybkie, jakby to mogło się nam wydawać. Na szczęście istnieje wiele maści i kremów, które w znaczący sposób likwidują nieprzyjemny ból, świąd czy nawet pieczenie. Ze swojej strony mogę jednak polecić wam ten artykuł http://odbytnica.pl/masci-i-kremy-doodb ... emoroidow/ , który z pewnością przyniesie wam wiele przydatnych informacji. Sama dzięki niemu dowiedziałam się rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia.
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Duży problem z hemoroidami

Postautor: powerba » 08 cze 2018, 08:34

Natomiast ja zauważyłam ostatnio u siebie bardzo wstydliwy problem. Mianowicie towarzyszą mi śluz oraz wydzielina z odbytu. Czy ktoś z was również miał taki problem? Umówiłam się na wizytę do lekarza, jednak szukałam także odpowiedzi w Internecie – co to może być? Udało mi się znaleźć bardzo przydatny artykuł http://www.hemoroidy.expert/sluz-i-wydz ... -chorobie/ i myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie. Opisane zostały tam wszystkie rodzaje wydzielin z odbytu.
Iris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:20

Re: Duży problem z hemoroidami

Postautor: Iris » 24 lis 2020, 01:40

okropna sprawa, ale jest teraz dużo różnych zabiegów na to, podobno bezbolesne
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Duży problem z hemoroidami

Postautor: kamai » 03 lut 2021, 10:16

Fakt, ja też mam z nimi problem ale lekarz zalecił mi stosowanie profilaktycznie ProctoLact-M i ten probiotyk ma bardzo pozytywny wpływ na florę zwłaszcza końcowego odcinka przewodu pokarmowego, jest idealny dla osób z takimi dolegliwościami
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Duży problem z hemoroidami

Postautor: Kamilka75 » 03 maja 2021, 18:07

Wiem, że to może być spory problem i dlatego chcę Was poinformować, że powstał led kriomed . Można powiedzieć, że to nowatorski lek w formie sztyftu, którego możemy użytkować wiele razy. Jednocześnie chłodzi miejsce objęte chorobą, a jednocześnie leczy problem. Warto sprawdzić, żeby potem powiedzieć sobie, że hemoroidy to już nie nasz problem.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość