Olejki konopne - jak to działa?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
lexixd
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2019, 00:10

Olejki konopne - jak to działa?

Postautor: lexixd » 11 lut 2021, 15:48

Hejka, w zasadzie tak jak w temacie. Zastanawiam się nad tymi olejkami bo słyszałem, że mają fajne właściwości zdrowotne. Podobno działają dobrze na wiele aspektów np. łagodzą stres. Jakie macie do nich podejście?
izzygnr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:49

Re: Olejki konopne - jak to działa?

Postautor: izzygnr » 14 lut 2021, 14:07

Ja słyszałem, że bardzo fajnie na sen działają jak ktoś ma problemy z zasypianiem. Jest to ostatnio bardzo modne i popularne rozwiązanie. Poza olejkami są też inne produkty CBD, które również świetnie działają.
dafi232
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:28

Re: Olejki konopne - jak to działa?

Postautor: dafi232 » 17 lut 2021, 18:48

Mają one wiele dobrych zastosowań. Świetnie się sprawdzają oczywiście jako środek przeciwbólowy i antystresowy. Podobno działają też przeciwwymiotnie.
cyntia1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 30 sty 2021, 09:57

Re: Olejki konopne - jak to działa?

Postautor: cyntia1 » 18 lut 2021, 13:39

Olejki CBD mają pozytywny wpływ na cały organizm. Redukują stres i napięcie, łagodzą bóle. W sklepie online https://cbdart.pl/ możesz zamówić dla siebie olejki z najróżniejszym stężeniem CBD, a także inne produkty konopne. Wszystkie mają bardzo dobre działanie.
elizax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 10 maja 2018, 17:09

Re: Olejki konopne - jak to działa?

Postautor: elizax » 20 lut 2021, 22:09

Mnie całkiem niedawno również bardzo zaciekawiły olejki konopne. Na stronie/ znalazłam sporo informacji na ten temat oraz udało mi się zamówić na próbę jeden z produktów. Na chwilę obecną uważam, że było warto. Dzięki regularnemu stosowaniu olejku zauważyłam, że nie mam już problemów ze snem.
dafi232
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:28

Re: Olejki konopne - jak to działa?

Postautor: dafi232 » 21 lut 2021, 17:39

W sumie to ostatnio też się tym wlaśnie zainteresowałem i chyba sprawdze sobie bardziej te olejki. Kupię chyba od producenta bezpośrednio. Jak też chcecie to sprawdzcie sobi

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość