Pielęgnacja kosmetykami koreańskimi

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Pielęgnacja kosmetykami koreańskimi

Postautor: opolla » 20 lip 2021, 17:39

Hej hej wszystkim :) co sądzicie o kosmetykach koreańskich? Ostatnio na wielu blogach przewija się ten temat i dziewczyny polecają te produkty ze względu na dobry skład i bardzo skuteczne działanie. Myślę o tym by spróbować bo do tej pory kupuję kosmetyki w drogeriach i szczerze mówiąc szału nie ma jeśli chodzi o efekty...
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Pielęgnacja kosmetykami koreańskimi

Postautor: kitka66 » 21 lip 2021, 18:13

no to jak zaczniesz używać dobrych jakościowo kosmetyków wegańskich to zauważysz na pewno ogromną różnicę, tak samo było u mnie :) ja polecam od siebie preparaty z Muldream :) wegańskie, przebadane dermatologicznie a do tego nie testowane na zwierzętach. Znajdziesz tu produkty odpowiednie dla każdego rodzaju skóry - kremy, balsamy, ampułki czy maski w płacie.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Pielęgnacja kosmetykami koreańskimi

Postautor: anettka » 04 sie 2021, 07:06

zgadzam się z kitka66, muldream to dość nowa na naszym rynku marka ale ich produkty są świetne i widać, ze zdobywają coraz większą popularność. Ja na początek kupiłam sobie serum i krem, te w wersji zielonej do skóry problematycznej i trądzikowej :)

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość