Krem pod oczy Lusime, czy działa?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Dagmara000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 02 wrz 2021, 10:12

Krem pod oczy Lusime, czy działa?

Postautor: Dagmara000 » 05 paź 2021, 15:25

Hej!
Przychodzę z dość męczącą dla mnie sprawą jaką są cienie i opuchlizna pod oczami. Od jakiegoś czasu nie mam za bardzo czasu na odpoczynek i pod oczami pojawiły się cienie. Próbowałam jakimś kremem i rollerem. O ile roller działa na opuchliznę, to na cienie ani on, ani krem nie pomaga. Nie chcę też codziennie nakład korektora pod oczy, który jest okropnie ciężki i zapycha mi skórę, tym bardziej, ze lubię chodzić bez podkładu. Zależy mi zatem, aby się tych cieni pozbyć, a nie je zakrywać. W internecie wyczytałam świetnie opinie na temat kremu Lusime i już prawie jestem gotowa go kupić, tym bardziej, że skład ma chyba okej, jednak wolę wcześniej dopytać o opinie. Może któraś z was go ma, miała i może coś powiedzieć na trmat tego kremu Z góry dzięki za odpowiedzi ;))

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość