Jakie prezenty na święta w tym roku?

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: ewelina8393 » 03 gru 2019, 13:01

Naprawdę jest wiele rzeczy, które możesz podarować z okazji swiąt – ja proponowałbym, aby tym prezentem był fotoobraz. Tutaj: http://ekodruki.pl/k/vtme,fotoprezenty można przeczytać, dlaczego fotoobraz jest tak dobrym pomysłem! Spodoba się taki prezent na pewno zdecydowanie każdemu. Polecam zerknąć.
bianka
Level 1
Level 1
Posty: 211
Rejestracja: 16 paź 2018, 09:21

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: bianka » 03 gru 2019, 16:28

W tym roku stawiam na spersonalizowane prezenty jak fotoksiążki, fotokubki, kalendarze itd
malwax
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 19 wrz 2018, 14:21

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: malwax » 03 gru 2019, 16:44

U mnie w rodzinie i wśród znajomych postawiliśmy na praktyczne prezenty. Więc zapewne będą różne karty podarunkowe albo jakieś zestawy kaw i herbat. Ewentualnie jakieś rzeczy codziennego użytku - ja mam nadzieję, że dostane coś do kuchni albo jakąś książkę, najlepiej kucharską :D Dla mnie takie prezenty są znacznie lepsze niż kupowanie jakiś drobiazgów, które tylko zbierają kurz na półkach
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: wschodnia5 » 05 gru 2019, 23:09

Jak co roku trzeba kupić kartki świąteczne. Na pewno bliscy się z takich ucieszą. Można samodzielnie zaprojektować kartki świąteczne z własnym zdjęciem https://www.empikfoto.pl/fotokartki-swiateczne To zawsze miły prezent. Kilka szczerych słów od bliskiej osoby to miły gest.
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: Unika » 08 gru 2020, 15:57

Zupełnie nie miałam pomysłu na prezenty dla naszych mężczyzn w rodzinie. Jednak gdy trafiłam na ten sklep https://fashionpolska.pl/t-shirty-meskie/wyprzedaz to stwierdziłam, że takie T-shirty będą dla niech idealne. Są markowe, dobrej jakości i w dodatku jest teraz na nie obniżka cen nawet do 60%. Może też będziecie chętni na takie zakupy? :)
BurkaMilosci
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2020, 16:01

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: BurkaMilosci » 09 gru 2020, 13:37

Iris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 114
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:20

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: Iris » 09 gru 2020, 23:20

Większość prezentów już mam. Najfajniejsza zdobycz to piękny różowy blender dobrej marki SMEG https://agdsmart.pl/blender-smeg-blf01p ... 81279.html Siostra jest fanką różu i smoothie, więc wiem, że będzie prezentem zachwycona :) Powiem wam, ze mi też się ten blender podoba, chyba kupię go sobie w niebieskim kolorze :)
kocikot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 03 lut 2020, 07:06

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: kocikot » 09 gru 2020, 23:39

Dla mnie przede wszystkim będą to tanie prezenty świąteczne, bo pandemia uderzyła nas po kieszeniach i musimy się ograniczać z wydatkami. Wierzę jednak, że da się coś wymyślić w każdej cenie! Ile osób macie do obdarowania? Wydaje mi się, że najłatwiej jest obdarować dzieci, bo jest tyyle zabawek.
collins.shemar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 09 gru 2020, 12:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: collins.shemar » 10 gru 2020, 12:01

Nie mam w tym roku żadnych pomysłów na prezenty. Będzie ciężko.
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: raegar » 11 gru 2020, 10:55

Jak chcesz kupić naprawdę dobry prezent to musisz liczyć się z wyszukanym produktem, na pewno kobieta będzie zadowolona z oferty na zegarek. Polecam Ci taką markę https://protime24.pl/product-aar-62152- ... wkowy.html Bardzo znana i ceniona marka która powinna zadowolić twoją kobietę
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: raegar » 11 gru 2020, 11:15

Dla mnie najlepszym prezentem zawsze jest, była i będzie książka. Ze względu na fakt, że książki w moim domostwie królują, więc to chyba najlepszy wybór w każdym domu, chyba, że jesteście zacofani xD. Z córką przerabiamy teraz https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/nie ... en-follett - ponieważ lubi tego typu książki. Polecam :D!
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: malwinapietrzak » 21 gru 2020, 22:11

A może jakaś ciekawa książka, która pozwoli miło spędzić zimowy wieczór? marek nowakowski posiada w swojej kolekcji bardzo dużo ciekawych propozycji, które z pewnością nie jednej osobie przypadną do gustu. Taki prezent na pewno będzie praktyczny no i nie obciąży budżetu osoby, która wybiera prezenty. Jego dzieła cieszą się świetnymi opiniami na rynku i mają pozytywny odzew.
fibii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 09 cze 2017, 21:24

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: fibii » 22 gru 2020, 13:18

Staram się zawsze wcześniej zrobić rozeznanie co by bliscy chcieli dostać, wtedy łatwiej coś kupić i zazwyczaj wszystko kompletuję dużo wcześniej. Siostra na pewno będzie zadowolona z prezentu bo jej kupilam lokówkę do fal curl styler babyliss. Sama jestem super ciekawa jak się będzie tym urządzeniem roki te fale, bo wygląda dosyć nietypowo.
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: malwinapietrzak » 26 gru 2020, 21:16

Myślę, że fajnym pomysłem są praktyczne i pomocne rozwiązania np. podczas czytania książek. podstawka pod książkę do czytania to prezent, który spodoba się wszystkim miłośnikom czytania w każdej pozycji. Taka podstawka nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest wykonana z dbałością o każdy detal i szczegół i będzie służyła przez bardzo długi czas.
jakobi
Level 1
Level 1
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:02

Re: Jakie prezenty na święta w tym roku?

Postautor: jakobi » 17 lis 2021, 02:20

Super prezent na święta dla fana kraftowego piwa to zestaw piw Pilsvar z Grybowa. To polskie piwa regionalne, ja jestem wielkim ich fanem a pijam tylko piwa rzemieślnicze, na koncernówki szkoda mi pieniędzy, nie są ich warte. Także o ile macie wśród bliskich amatorów piwa, to na bank będą zadowoleni z takiego prezentu, gwarantuję.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość