Własny salon kosmetyczny

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
Kacha88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2017, 17:40

Własny salon kosmetyczny

Postautor: Kacha88 » 31 gru 2017, 11:43

Gdyby któraś z Was miała swój salon kosmetyczny albo właśnie myślała o jego założeniu to polecam jedną firmę do zamawiania akcesoriów, sprzętu i kosmetyków. Mają bardzo szeroki asortyment i różne marki np. Evlt. A do tego ich ceny są naprawdę konkurencyjne.
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: ewelina8393 » 14 kwie 2018, 21:01

Założenie własnego salonu kosmetycznego to poważna sprawa. Trzeba znać wszystkie zasady BHP, zabiegi, bo bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność, a złym zabiegiem możemy zrobić komuś krzywdę. Trzeba się nad tym zastanowić. Ja tylko podpowiem, że fajne urządzenia, dobrej jakości są na stronie www, więc warto zerknąć, gdy podejmiesz już decyzję.
narcysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 03 gru 2017, 18:45

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: narcysia » 16 kwie 2018, 14:28

Bardzo fajny pomysł.
kamnow684
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 04 kwie 2018, 13:59

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: kamnow684 » 26 kwie 2018, 12:20

Jak byś szukała wyposażenia do salonu to zobacz sobie tutaj: http://odkrywajacjaponie.pl/jak-wyposazyc-salon-kosmetyczny/
opatka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 05 paź 2017, 18:13

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: opatka » 27 kwie 2018, 10:35

Moja siostra jest kosmetyczką z wykształcenia i dwa miesiące temu zdecydowała się na otworzenie własnego salonu kosmetycznego. Sporo akcesoriów kupiła na https://www.finefactory.pl/ w duzo nizszych cenach niz w sklepach stacjonarnych. I teraz ma bardzo duzo klientek, czasami nawet siedzi po godzinach i przedłuza rzęsy lub robi hybrydy i zyskuje nowe klientki z polecenia:) Takze myślę ze pomysł jest super, tylko trzeba to po prostu lubić:)
Meteora
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 08 sty 2018, 10:31

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: Meteora » 14 maja 2018, 12:36

Myślę, że aktualnie to bardzo dobry pomysł na biznes. Coraz więcej kobiet korzysta z tego typu usług.
marioladolot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2018, 17:37

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: marioladolot » 14 cze 2018, 22:35

Otworzenie takiego salonu to chyba nie jedno z naszych marzen, prawda kolezanki? :) Jesli o mnie chodzi to jeszcze nie dysponuje odpowiednimi funduszami na takie przedsiewziecie ale w przyszlosci nie wykluczam go .. bo jakie to zycie byloby bez marzen, takie nijakie. W dzisiejszym swiecie trzeba postawic jednak na jakosc gdy chcemy proponowac swoje uslugi innym ludziom .. z jednej strony jest to troche ulatwienie bo mozna zdobyc przewage nad niezbyt dobrze zorganizowana konkurencja. Warto rozejrzec sie takze za profesjonalnymi szkoleniami odnosnie efektow jakie bedziemy chcieli proponowac .. bardzo popularne staly sie rzesy objetosciowe - tak mi mowila kolezanka ktora byla na jednym z szkolen https://www.poshlashes.com/pl,szkolenia.html Kilka osob juz potwierdzilo moja opinie iz ten efekt nie ma sobie rownych. Wlasciwie to nie ma co go nawet porownywac do klasycznych rozwiazan .. to jest zupelnie nowa polka jakosciowa. Takze dobrze Wam radze .. przylozcie sie do tego wszystkiego :)
wschodnia5
Level 2
Level 2
Posty: 602
Rejestracja: 19 paź 2017, 12:32

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: wschodnia5 » 27 wrz 2018, 11:26

Jak zarzadzacie swoja firma? Nawet w mniejszych biznesach moga sie przydac takie nowoczesne rozwiazania https://www.absolvent.pl/pracodawcy/pro ... n/opinie#/ Specjalne programy pomoga nam w zarzadzaniu firma w prosty i wygodny sposob.
karolina1918
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 03 lut 2018, 13:53

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: karolina1918 » 03 paź 2018, 11:48

A jak rozwiązałaś problem gniazdek? Sama prowadzę salon kosmetyczny i nie podobały mi się kable biegnące przez pół pomieszczenia do ściennego kontaktu. Mogę doradzić Ci rozwiązanie jakim jest florboks, które zamaskowane jest w podłodze i niemal niewidoczne, a od razu schludniej to wygląda. Przeczytaj sobie ten artykuł, a dowiesz się, że florboks jest doskonałym sposobem na kontakt podłogowy: https://puszkipodlogowe.wordpress.com/2018/05/15/florboks-doskonalym-sposobem-na-kontakt-podlogowy/.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: dusia » 15 sty 2019, 09:43

A jakie zabiegi cieszą się w Waszych salonach największą popularnością ? Bo zauważyłam, że u nas są to wszelkiego rodzaju zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Ostatnio zainwestowałam nawet w nowy sprzęt i kupiłam to wielofunkcyjne urządzenie modelujące sylwetkę https://mimari.com.pl/pl/p/MAGNIFICO-/918. Nie dość, że trafiłam na fajną promocję i udało się co nieco zaoszczędzić, to jeszcze widać, ż klientki chętnie korzystają z takich zabiegów :) Generalnie hurtownię polecam - szeroki wybór profesjonalnych produktów, korzystne ceny.
Piękna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2019, 09:42

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: Piękna » 19 kwie 2019, 10:01

Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: Arkadiusz1 » 01 maja 2019, 18:13

W ogóle temat produkcji kosmetyków to bardzo skomplikowana sprawa. Bez odpowiednich narzędzi, takich jak chociażby https://urlinski.com.pl/produkt/mieszal ... p-mzutl-2/ będzie Wam bardzo trudno to zrobić. Włąśnie dlatego powinniście zaopatrzyć się u nich i rozpocząć własną działalność.
alex11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 04 mar 2019, 23:13

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: alex11 » 03 maja 2019, 23:38

Jeżeli prowadzisz własny salon kosmetyczny to warto od czasu do czasu wybrać się na zawodowy kurs kosmetyczny w Beatu Lux w Warszawie i zaczerpnąć od profesjonalnej kadry nowinek z branży. To jest zawód, w którym trzeba iść z duchem trendów i nie można pozwolić sobie na odstawanie od konkurencja. Dlatego polecam doszkalanie u najlepszych.
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: niebieskiorzel » 28 sie 2019, 11:47

Moim zdaniem to może być naprawdę świetna inwestycja.
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: Własny salon kosmetyczny

Postautor: Justyna Bara » 17 wrz 2019, 09:38

Dobrym i przydatnym elementem takiego nowo otwartego salonu kosmetycznego z pewnością okażą się custom packi od Restylane, czyli jednorazowe zestawy najbardziej podstawowych, jałowych akcesoriów higienicznych, dzięki którym każdy zabieg może przebiegać jeszcze bardziej bezpiecznie pod względem zdrowotnym.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość