medycyna estetyczna

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
aniolkowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 20:41

Re: medycyna estetyczna

Postautor: aniolkowa » 21 gru 2020, 20:42

Ja chodzę do AME na Ursynowie w Warszawie. Zazwyczaj ląduje w gabinecie doktor Szczepańskiej, ale u doktora Bochenskiego tez już miałam okazję być :) Obydwoje to świetni ludzie i fenomenalni lekarze. Sama klinika to zresztą bardzo takie kameralne miejsce. Czujesz się tam po prostu bezpiecznie.
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:16

Re: medycyna estetyczna

Postautor: kaska2909 » 26 lut 2021, 14:42

Teraz jest tak dużo różnego rodzaju klinik medycyny estetycznej, że trudno jest znaleźć dobrego specjalistę, trzeba naprawdę poświecić sporo czasu. Jeżeli chodzi o przeszczep włosów,bo ktoś tu wcześniej wspomniał o tego typu zabiegu, to warto wziąć pod uwagę. Wiem, że w klinice wykonują takie transplantacje,warto do nich zajrzeć na stronę i trochę poczytać na ten temat.
parq
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 08 lut 2021, 13:32

Re: medycyna estetyczna

Postautor: parq » 09 mar 2021, 12:54

Ja byłam na zabiegu depilacji laserowej. Od dawna chciałam to zrobić, ale bałam się tego całego bólu. Na szczęście poszłam do gabinetu Esthe w Lublinie, gdzie używają lasera medycznego LightSheer Desire, który ma technologię zasysania, więc zabieg nie boli. Ogólnie używają tam nowoczesnego i całkowicie bezpiecznego sprzętu, ceny mają atrakcyjne. Pracują tam kompetentni ludzie, którzy są w pełni profesjonalni, polecam.
Nas29
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2021, 19:51

Re: medycyna estetyczna

Postautor: Nas29 » 22 mar 2021, 13:44

Medycyna estetyczna kiedyś kojarzyłam mi się z czymś dostępnym tylko dla gwiazd i bogaczy, jednak teraz praktycznie każdy może sobie pozwolić na tego typu zabiegi. Ja ostatnio zdecydowałam się na zabieg wolumetrii twarzy w klinice Unident Union we Wrocławiu. Efekt bardzo mnie zadowala i nie żałuję. Z pewnością skorzystam jeszcze nie raz
arczi01
Level 1
Level 1
Posty: 320
Rejestracja: 04 maja 2021, 00:29

Re: medycyna estetyczna

Postautor: arczi01 » 27 sie 2021, 03:16

Sprawdź sobie ofertę https://kaniowscy.pl/
papuszka1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 22:14

Re: medycyna estetyczna

Postautor: papuszka1 » 27 paź 2021, 22:15

Ja chodzę do dr Syryło w SClinic w Warszawie :) Pani doktor jest najlepsza! Robię u niej usta już od 3 lat, a do tego różne zabiegi na twarz. Z każdego jestem zadowolona :)
antidotum77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 28 gru 2021, 21:46

Re: medycyna estetyczna

Postautor: antidotum77 » 28 gru 2021, 21:52

Zmarszczki jak chcesz wygładzić polecam ci dr Dorotę Żukowską i łódzka klinikę Dermed, do niej jeżdżę

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość