boli mnie gardło :./

Zdrowie i Uroda Forum: forum medyczne: zdrowie, choroby, uroda, lekarze, leki. Porady lekarskie, zdrowie, choroby, uroda, piękno.
MarcinNielot
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:43

Re: boli mnie gardło :./

Postautor: MarcinNielot » 12 wrz 2020, 19:13

Jeśli boli cię gardło, może to być zalegająca flegma w gardle.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: boli mnie gardło :./

Postautor: trik01 » 18 wrz 2020, 18:31

Ból gardła do przyjemnych nie należy. Najgorzej jak tak drapać zaczyna i wtedy kaszel męczy. Bardzo tego nie lubię. Wyczytałam, że warto sprawdzić poziom nawilżenia powietrza w domu, ponieważ właśnie zbyt suche sprzyja różnym takim infekcjom dróg oddechowych. Okazało się, że faktycznie dlatego uznałam, że nawiIżacz powietrza to będzie najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Tylko teraz jaki? Na https://ranking-oczyszczaczy.pl/nawilzacze-powietrza/ dobry ranking znalazłam i pomocny. Można dobrać według własnych potrzeb najbardziej odpowiedni.
destini14
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:31
Lokalizacja: Kraków

Re: boli mnie gardło :./

Postautor: destini14 » 20 wrz 2020, 22:31

Ból gardła to jeszcze nic strasznego. Teraz jest sezon na przeziębienia.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: boli mnie gardło :./

Postautor: luśka » 22 wrz 2020, 19:55

wiosennaja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 18 sie 2020, 11:18

Re: boli mnie gardło :./

Postautor: wiosennaja » 23 paź 2020, 16:23

Jeśli łapie was ból gardła, macie problemy z przełykaniem to warto jak najwięcej dowiedzieć się o antyseptyczność leku na gardło Tu znajdziecie bardzo dużo informacji na ten temat. Bo antyseptyczne leki sa bardziej skuteczne niż domowe sposoby.
domnia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 24 wrz 2020, 21:36

Re: boli mnie gardło :./

Postautor: domnia » 24 paź 2020, 12:42

Mamy w aptece sporo leków na ból gardła. Nie widzę większego problemu żeby coś wybrać. W aptece zawsze też farmaceutka doradzi. Ale problem się pojawia jak pod sercem pojawia się mała istotka. W ciąży mamy ograniczone możliwości jeśli chodzi o leki, większość z nas nawet nie wie co wolno czego nie wolno. Zobaczcie dlatego na https://mamabezrecepty.pl/preparaty-bol-gardla-ciazy/ . Garść porad jak leczyć gardło w czasie ciąży. Skutecznie i bezpiecznie dla dziecka.
beata2505
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 21 paź 2020, 10:15

Re: boli mnie gardło :./

Postautor: beata2505 » 26 paź 2020, 14:51

Ja najbardziej zadowolona jestem ze stosowania Cevittu podczas jakiegokolwiek podrażnienia gardła.
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: boli mnie gardło :./

Postautor: malwinapietrzak » 30 lis 2020, 13:18

Infekcje gardła nie należą do przyjemnych dolegliwości, zwłaszcza jeśli chcemy, aby szybko nam przeszło i nie przeszło w coś poważniejszego. Świetnym rozwiązaniem jest neo angin , gdyż tabletki te działają naprawdę bardzo szybko, już po 1 zastosowaniu poczujesz ulgę. Myślę, że naprawdę warto zaufać temu lekowi, bo ma bardzo dobry skład i co ważne działa szybko i skutecznie.

Wróć do „Zdrowie i Uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość