Tabletki na powiększenie penisa

Opinie o lekach: przeglądaj, komentuj i dodawaj opinie o lekach.
Karolina100
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:20

Re: Tabletki na powiększenie penisa

Postautor: Karolina100 » 20 gru 2018, 16:25

Mój mąż robiła zabieg powiększania penisa u dr Witolda Smoleńskiego z Bona Dea w Krakowie. Teraz jesteśmy obydwoje bardzo zadowoleni z życia seksualnego. Lekarz znakomity, mój mąż była bardzo zadowolony z zabiegu.
Adam30
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2019, 19:28

Re: Tabletki na powiększenie penisa

Postautor: Adam30 » 24 sty 2019, 19:29

Robiłem zabieg przedłużenia wędziedłka, byłem u lekarza i powiedział mi , że moje jest zbyt krótkie i dlatego odczuwam ból podczas stosunku. Zrobiłem zabieg u dr Witolda Smoleńskiego z Bona Dea w Krakowie i moge go polecać, bardzo dobry lekarz, przed zabiegiem robi szczegółowe badania i bardzo dobrze wykonał zabieg. Teraz już nie odczuwam bólu podczas stosunku z moją partnerką.
Paulinaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2019, 13:32

Re: Tabletki na powiększenie penisa

Postautor: Paulinaa » 27 sie 2019, 09:43

Mój mężulek ubzdurał sobie, że ma za małego i chociaż go przekonywałam na różne sposoby, że tak nie jest i mi jego rozmiar penisa całkowicie odpowiada to ten uparł się, że będzie stosował jakieś tabletki, które znalazł tu: https://suplementyinfo.pl/ranking/tabletki-na-powiekszenie-czlonka/. Może ktoś z was stosował jedne z tych tabletek i może coś polecić? Jak już tak chce je stosować to niech chociaż wybierze najlepsze.
Adam846
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 05 gru 2018, 02:20

Re: Tabletki na powiększenie penisa

Postautor: Adam846 » 06 lip 2020, 21:08

Dla wielu mężczyzn jest to temat tabu, ale ja się nie wstydzę tego, że chcę powiększyć penisa.
Z tego co szukałem w moim mieście przyjmuje lek. med. Witold Smoleński który zajmuje się takimi rzeczami i zamierzam umówić się na wizytę. Ponoć jest najlepszy. Swoją drogą skoro kobiety bez problemu powiększają sobie piersi każdego dnia dlaczego my nie możemy powiększać penisa? Nic w tym dziwnego ;)
swietlik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:53

Re: Tabletki na powiększenie penisa

Postautor: swietlik » 29 lis 2020, 11:13

Mój partner stosował preparat na powiększenie penisa stąd - sprawdź bo wg mnie warto: https://kmadropshop.pl/Dla-mezczyzn

Wróć do „Opinie o lekach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość