Jak ujędrnić biust?

Opinie o lekach: przeglądaj, komentuj i dodawaj opinie o lekach.
Holecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 26 cze 2020, 19:26

Re: Jak ujędrnić biust?

Postautor: Holecka » 28 cze 2020, 12:48

Dobre jest Serum z Bielendy ujędrniające właśnie do piersi, z serii Vege Mama. Używałam tych produktów w ciąży i po, i na rozstępy, na prawde skuteczne preparaty mają, do tego wegańskie
iren
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 11 sty 2021, 08:13

Re: Jak ujędrnić biust?

Postautor: iren » 25 sty 2021, 09:38

W sumie nie znam żadnej dobrej metody poza operacja. Ja po tym jak odchowałam i wykarmiłam swoje dziecko musiałam cos zrobić z moimi piersiami. Były wyciągnięte, nie prezentowały się dobrze. Próbowałam chyba wszystkiego i w końcu poszłam na zabieg do chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Tam miałam najpierw profesjonalnie przeprowadzona konsultację, na której wypytałam się o wszystko i uzyskałam odpowiedzi. Do tego później już sam zabieg przeszedł bez najmniejszego problemu, wszystko ładnie się zagoiło, nie widać blizn, ani niczego takiego, jestem zachwycona efektem, polecam.
wojtasik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 31 sty 2021, 18:50

Re: Jak ujędrnić biust?

Postautor: wojtasik » 31 sty 2021, 22:30

Na zwiotczałą skórę, ujędrniająco działa także olejek busajna. Mega jest, naturalny, super się wchłania. Nawet na cellulit pomaga a i właśnie ujędrniająco na piersi stosowałam
magdazawias
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2019, 13:22

Re: Jak ujędrnić biust?

Postautor: magdazawias » 01 lut 2021, 15:14

Ciekawe propozycje.
cledner
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2021, 17:04
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak ujędrnić biust?

Postautor: cledner » 18 lut 2021, 17:08

Istnieją odpowiednie ćwiczenia na ujędrnianie biustu.

Wróć do „Opinie o lekach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość