Stawy

Opinie o lekach: przeglądaj, komentuj i dodawaj opinie o lekach.
Lilka2
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 16 wrz 2018, 01:08

Re: Stawy

Postautor: Lilka2 » 25 lis 2019, 21:19

Jeśli macie dolegliwości ze stawami to polecam skonsultować się z profesjonalistami. Zajrzyjcie tutaj: http://www.rehabilitacje.org/ Miałam rozmiękczoną kość w kolanie, myślałam, ze może pomóc mi tylko przeszczep kolana, a tu taka niespodzianka. Krakowscy lekarze dali radę więc uważam, że są godni polecenia
Anita11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 15 lis 2019, 16:43

Re: Stawy

Postautor: Anita11 » 19 gru 2019, 19:46

Stawy były dla mnie uciążliwe odkąd pamiętam. Pamiętam to jak dziś, że koleżanka zachęciła mnie do tego abym weszła na ta stronę https://top-supplementen.nl/ zapewniała mnie, że znajdę tam coś co będzie w stanie mi pomóc, I faktycznie się tak stało, dziś problem mam już zażegnany :) Teraz jestem regularnym gościem na tej stronie.
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: Stawy

Postautor: Justyna Bara » 22 gru 2019, 17:39

Bardzo dobrym Ortopedą w Krakowie jest Rafał Więcek, polecam skorzystać z jego usług.
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: Stawy

Postautor: Radzka » 22 sty 2020, 11:25

preparaty na stawy kupuję wyłącznie w aptekach internetowych, różnice w cenach są ogromne ;)
remana
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:49

Re: Stawy

Postautor: remana » 20 mar 2020, 13:41

Problem jest mocno nasilony u wielu osób starszych. Im już nawet niewiele dają wizyty u lekarzy i przyjmowane leki. Taki stan rzeczy bardzo utrudnia im codzienne funkcjonowanie. Wielu seniorów potrzebuje między innymi przez to pomocy nawet w wydawać by się mogło prostych czynnościach. W Niemczech znaleźli na to moim zdaniem świetne rozwiązanie a mianowicie dla takich właśnie ludzi wynajmuje się tam opiekunki. Nieustannie wzrasta tam zapotrzebowanie na takie osoby, dlatego też wielu naszych rodaków decyduje się na podjęcie takiej pracy. Jak taką opiekunką zostać informacje przeczytać można tutaj https://bravecare.pl/chce-zostac-opiekunka/ .
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: Stawy

Postautor: Radzka » 23 mar 2020, 11:17

warto postawić na sprawdzone preparaty na stawy, najlepiej podpytać w aptece farmaceuty - standardowo glukozamina i chondroityna pewnie będzie w większości preparatów, ale są jeszcze inne istotne substancje
olagac98
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2020, 12:40

Re: Stawy

Postautor: olagac98 » 23 kwie 2020, 11:25

Akcesoria Medyczne najlepszej jakości, korzystałam kilka razy z ich produktów i jestem zadowolona. Polecam!!
miodekforyou
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2019, 14:35

Re: Stawy

Postautor: miodekforyou » 08 lip 2020, 13:59

podobno dobry jest kwas hialuronowy, ja używam Hyaluronic Acid 7Nutrition dorażnie codziennie jedna kapsułka i ogólnie czuje się dobrze ale ćwicze też regularnie - na bank to też ma wpływ na ogólny stan organizmu.
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: Stawy

Postautor: kumpel » 11 lip 2020, 18:13

Na poważne bóle stawów jak i inne choroby cierpi wiele osób starszych. To niestety uniemożliwia im często samodzielną egzystencję więc takim seniorom trzeba pomagać ponieważ nie są oni w stanie samodzielnie funkcjonować. U nas takie osoby najczęściej oddaje się do domu opieki, a już na przykład na terenie Niemiec nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na opiekunki dla takich ludzi. Na stronie https://www.pewnaopieka.pl/rozmowki-nie ... starszych/ znalazłem interesujący mnie artykuł w tym temacie bo sam zastanawiam się nad podjęciem takiej pracy. Mam nadzieję, że moda na opiekunki dla swoich bliskich w niedługim czasie przyjdzie i do nas.
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Stawy

Postautor: Fachowiec » 19 sie 2020, 12:52

USG stawów sprawnie można wykonać w przychodni Multimed w Warszawie, ja kilka dni temu robiłem u nich Multimed usg stawu barkowego, wizyta przebiegła sprawnie, na miejscu pracują mili lekarze, jest czysto i nowocześnie
martuszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:50

Re: Stawy

Postautor: martuszek » 01 wrz 2020, 17:41

Doraźnie na stawy, oczywiście prócz leczenia u specjalisty, polecam produkty z dmso, bardzo dobrze się sprawdzają i są zdrowsze, niż leki przeciwbólowe. Tutaj są preparaty z dmso - https://ichemia.pl/pl/c/Produkty-DMSO/20 myślę że warto zajrzeć :)
bakur202020
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 09:42

Re: Stawy

Postautor: bakur202020 » 21 sty 2021, 09:45

hej, mam poważne problemy z kolanami (rzepka), zalecono mi przede wszystkim fizjoterapię, dzięki której mogę uniknąć poważniejszych konsekwencji (operacja). Najważniejsza jest jednak regularność i samozaparcie, choć nie zawsze jest lekko i trzeba zacisnąć zęby. Mi problem pomogli zdiagnozować lekarze z www.iortopedia.pl, mogę z całego serca polecić lekarzy stamtąd. Wcześniej byłem w kilku miejscach, słyszałem różne diagnozy i nie wiedziałem co mam robić...

Wróć do „Opinie o lekach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość