Leki uspakajające

Opinie o lekach: przeglądaj, komentuj i dodawaj opinie o lekach.
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: Leki uspakajające

Postautor: yaska » 29 mar 2019, 12:01

Nie znam tego sklepu. Ja zamawiam z doz.pl. Na uspokojenie mają np. takie ziołowe kapsułki: https://www.doz.pl/apteka/p125553-DOZ_P ... owe_20_szt. Bardzo dobre, u mnie działają.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Leki uspakajające

Postautor: jankamor » 23 kwie 2019, 11:49

Które są skuteczne i można po nich prowadzić?
Radzka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 24 lip 2019, 15:41

Re: Leki uspakajające

Postautor: Radzka » 06 lut 2020, 11:44

leki na uspokojenie bez recepty najlepiej kupować na początek ziołowe z apteki oczywiście ;) jeśli nie pomoże, to dobrze byłoby udać się do lekarza po coś mocniejszego
beraglowacz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 02 mar 2021, 12:49

Re: Leki uspakajające

Postautor: beraglowacz » 19 lip 2021, 12:12

wg mnie suplementy ziołowe działąją bardzo dobrze w takich stanach wzmożonego stresu, czy przemęczenia. fakt, często jest tak, że efekt jest odczuwalny dopiero po kilku dniach/tygodniach, ale to jest chyba dość bezpieczna opcja. ja w tamtym roku stosowałam ziołowe kapsułki na zasypianie i spokojny sen aura herbals i byłam bardzo zadowolona z efektów (wiadomo, praca zdalna, mnóstwo stresów w pracy, kłopoty z zasypianiem...) ziołowy suplement diety na sen może zawierać np. chmiel, meliskę, ashwagandhę, ale też często opiera się je o melatoninę, czyli tzw hormon snu.

tego typu suplementy pomagają w wyciszeniu organizmu, lepszym relaksie, pomagają zwalczyć napięcie, co skutkuje nieco łatwiejszym zasypianiem (pewnie każdy, kto doświadczył bezsenności wie o czym mowa :P )

Wróć do „Opinie o lekach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość