ciąża

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
pola321
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 20 sty 2021, 15:08

Re: ciąża

Postautor: pola321 » 26 sty 2021, 14:49

Duża ilość kobiet w ciąży czuje się dziwnie w tym stanie, nie może się dobrze wyspać ani zrelaksować, ze względu na szereg dolegliwości, które są czymś normalnym w tym stanie, ale zaburzają funkcjonowanie. Warto skorzystać z usług specjalistów w tym zakresie i zajrzeć na stronę https://pracownia-zdrowia.pl/ gdzie zobaczycie jakie szerokie usługi oferuje centrum. W ofercie jest także osteopatia kobiet w ciąży, która być może pomoże Ci zniwelować szereg dolegliwości i znów poczuć się dobrze we własnym ciele.. Zastosowanie technik manualnych łagodzi ból i stany dysfunkcyjne.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: ciąża

Postautor: Kamilka75 » 08 lut 2021, 10:52

Sama ciąża czasem przynosi nam wiele stresów, ale jeśli wszystko zakończy się dobrze, to potem i tak możemy mieć różne kłopoty. Czasem laktacja nie przychodzi tak, jak trzeba i co wtedy? A no są na nie sposoby, jakie zna doradca laktacyjny wrocław . Na pewno będziecie mogli się tej pani doradzić i sprawić, że mleko w piersiach się pojawi, albo chociaż poznacie przyczynę jego braku.
paula34
Level 1
Level 1
Posty: 202
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:07

Re: ciąża

Postautor: paula34 » 15 lut 2021, 14:12

Bezpłatna szkoła rodzenia w Poznaniu http://almamatter.edu.pl to najstarsza tego typu placówka w mieście. Posiada wieloletnie doświadczenie, którym chętnie się dzielą z przyszlymi mamami :)
Kocica8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2021, 22:14

Re: ciąża

Postautor: Kocica8 » 20 mar 2021, 22:12

Ciąża to rewelacyjny stan :) przez całe dziewięć miesięcy nie miałam żadnych problemów . Poród był bez komplikacji a synek urodził się zdrowy :). Infekcja przyszła po porodzie, nie chciało mi się tam nic goić i do tego ta okropna suchość pochwy . Dramat po prostu, z resztą najgorsze że nikt w obecnych czasach nie mówi o takich sprawach , dopiero położna mi pomogła i poleciła mi globulki dopochwowe cicatridina. Mąż je kupił bez problemu bo są dostępne bez recepty , po kilku dniach czułam poprawę błona śluzowa pochwy się odbudowała i wszystko ładnie zaczęło sie goić .
kwikkwik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2021, 17:01

Re: ciąża

Postautor: kwikkwik » 27 mar 2021, 16:48

po ciążki nie ma czasu na odchudzanie dziecko itp. przy zajmowaniu dzieckiem mozna szybko schódnąć
1Dinka1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2021, 14:04

Re: ciąża

Postautor: 1Dinka1 » 08 kwie 2021, 14:07

tylko to trzeba z głową zrobić
Kasiaaa
Level 1
Level 1
Posty: 287
Rejestracja: 29 sie 2016, 23:45

Re: ciąża

Postautor: Kasiaaa » 06 gru 2021, 12:32

W ciąży warto jest wykonywać badania prenatalne. :) Nawet zwykłe USG prenatalne może nam dać sporo informacji o stanie rozwoju naszego dziecka. :) Ja robiłam takie badania u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej, która bardzo dokładnie podchodzi do wykonywania badań prenatalnych.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość