czy jecie zdrową żywność???

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Paula883
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 20 cze 2018, 23:21

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: Paula883 » 17 maja 2019, 15:56

Ja jak tylko zaczęłam jeść zdrową żywność tak teraz nie mogę przestać. Jak tylko jestem gdzieś w gościach to praktycznie nic nie jem bo już takie sztuczne i chemiczne jedzenie mi nie smakuje. Nawet chleb czasami zamawiam w sieci jak robie większe zakupy https://zdziadapradziada.pl/product-pol ... wasie.html . Jest przepyszny. Sami spróbujcie.
Izabela97
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 09:19

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: Izabela97 » 23 maja 2019, 09:24

Staram się, kupuję rzeczy bio, sama gotuję :) Moją jedyną plamą na honorze są krówki milanówek :suchy: Może to ta jedna rzecz, której potrzebuję by być zdrowa psychicznie :D
trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: trylogia » 23 maja 2019, 12:36

Staram się zdrowo się odżywiać. Oczywiście z różnym skutkiem.
AinEingarp
Level 3
Level 3
Posty: 1132
Rejestracja: 24 wrz 2015, 14:10

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: AinEingarp » 23 maja 2019, 12:47

Chyba każdy z nas ma na sumieniu różne grzeszki. To jest całkowicie normalne, grunt, żeby na co dzień zdrowo jeść.
wiolaisak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2019, 15:22

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: wiolaisak » 27 maja 2019, 11:24

Od jakiegoś czasu jadam tylko zdrową żywność. Postanowiłam zmienić swoje życie i zaczęłam chodzić na siłownie, wyrzuciłam z diety niezdrowe produkty - w szczególności żywność, która zawiera składniki modyfikowane genetycznie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile chemii jest w tego typu produktach. Polecam każdemu poczytać o GMO (macie linka http://www.farmio.com/co-to-jest-gmo). Od tamtej pory, poprawił mi się humor - po prostu jakoś bardziej cieszę się życiem. Ponadto udało mi się zrzucić kilka kilogramów i poprawić własną kondycję fizyczną (psychiczną także). Dlatego zdrowa żywność to według mnie klucz do bycia - po pierwsze zdrową, a po drugie szczęśliwą.
babydajna
Level 1
Level 1
Posty: 240
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:28

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: babydajna » 24 cze 2019, 16:11

Jem przeważnie zdrową żywność. Mam swój ogród, w którym są owoce i warzywa. Warzywa mrożę na zimę, ziemniaki, marchew, pietruszkę, selery i cebulę przechowuje w piwnicy. Chleb kupuję także pieczony na zakwasie, nie w markecie tylko tradycyjnej cukierni www.cymespiekarnia.pl Ciastka podobnie. Nawet wędliny i kiełbasy robimy sami, bo sąsiad hoduje świnie i karmi je naturalnym, normalnym jedzeniem.
sisilo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 10 mar 2019, 13:12

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: sisilo » 16 lip 2019, 19:11

O takich problemach pisza tu https://www.truso.tv/wiadomosci/s/5483, ... z-potencja teraz jestem mądrzejszym cżłowiekiem :)
Awatar użytkownika
jogobellka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:19

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: jogobellka » 16 lip 2019, 21:26

Dla mnie na początku szukanie zdrowej żwyności, dobrych składów produktów było czarną magią... teraz troszkę poczytałam na ten temat i łatwiej jest mi wybrać produkty, które są zdrowe. Warto się zdrowo odżywiać, ja przez samą dietę widzę poprawę samopoczucia i kondycji organizmu.
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: monisiaprzylesna » 27 lip 2019, 12:27

Jestem zdecydowaną fanką zdrowego jedzenia, ale jak każdemu czasem przychodzi ochota na coś słodkiego. Jednak dość dużo szukam ciekawych przepisów, z których pomocą tworze pyszne i zdrowe rzeczy. Mogę polecić przepisy z szefpoleca.pl, bardzo fajne proste propozycje których czas przygotowania nie jest zbyt długi. Dodatkowo można sobie ustalić ilość porcji, co też jest ogromnym plusem tego serwisu. Jeśli ktoś szuka inspiracji na zdrowe i szybkie polskie jak również włoskie jedzenie to zachęcam sprawdzić.
Awatar użytkownika
cyprysek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2019, 20:32

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: cyprysek » 29 lip 2019, 20:39

Przyznam się szczerze, że nie jem... czasem jak mnie coś najdzie to jem. Ale zazwyczaj staram się pić soki, jeść warzywa i owoce. Nie mam fioła na punkcie bio.
fabiaczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2019, 21:43

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: fabiaczek » 14 sie 2019, 21:49

Oj staram się jeść jak najzdrowiej, czuje się wtedy o niebo lepiej. I chociaż czasem kuszą jakieś niezdrowe rzeczy, to wiem że będe się po nich źle czuć. Zdrowe produkty to podstawa, staram się jak najwięcej nawet półproduktów robić samemu w domu. Przetwory, makarony, a ostatnio nawet olej! Używam bardzo dużo różnych olejów, w tym też droższych - np z siemienia lnianego. Ostatnio takie urządzenie w mojej kuchni robi furorę http://zdrowiaczar.pl/wytlaczarka-oleju ... p-245.html. Tłoczenie oleju nie jest jakieś bardzo czasochłonne a cena na pewno szybko się zwróci :)
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: jankamor » 20 sie 2019, 12:55

Czasami już nie wiem czy można ufać takiej żywności - gdzie to hodują nie wiadomo.
Awatar użytkownika
elki97
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:00
Lokalizacja: Świnoujście

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: elki97 » 22 sie 2019, 12:07

Gdzie kupować taką żywność, bo jeść się napewno opłaca?
aniaswi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2018, 14:38

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: aniaswi » 23 sie 2019, 13:43

Staram się jeść w miarę zdrowo i zwracać uwagę na to, co kupuję. Wprawdzie patrzę też na cenę i nie daję się podpuścić produktom bio, które czasami są nawet kilka razy droższe niż te zwykłe. Ale przede wszystkim patrze na składy, a w przypadku owoców i warzywa - na kraj pochodzenia. Bo po co kupować owoce i warzywa z odległych zakątków świata, skoro u nas też się je uprawia i można je kupić bez większego problemu
uleczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 15 cze 2019, 06:51

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: uleczka » 26 sie 2019, 08:09

Ja stawiam nie tylko na zdrową żywność, ale też na produkty naturalne np kosmetyki. A i zdrową żywność i kosmetyki znajduję w jednym miejscu. Zobaczcie tu https://mambio.pl/ To bardzo ciekawa oferta, nawet są produkty dla osób uczulonych na gluten. A dodatkowo znajdziecie na stronie blog z przepisami na zdrowe posiłki.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość