czy jecie zdrową żywność???

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Victrola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2019, 14:57

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: Victrola » 26 sie 2019, 14:59

Staram się jeść zdrowo, wybieram produkty Bio głównie, delikatne i lekkie, nic tłustego i ciężkiego.
fibii
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 09 cze 2017, 21:24

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: fibii » 09 wrz 2019, 12:10

Tak, staram się wybierać to co zdrowe, czytać składy, największym u mnie problemem jest brak czasu na gotowanie, dlatego czesto sięgam po gotowe dania, na szczęście takich z dobrymi składami nie brakuje, łowicz ma fajne gotowe risotto i kaszotto w kilku smakach, tylko do podgrzania, smaczne i sycące.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: kamai » 19 wrz 2019, 16:45

Dobrze że chociaż tyle robisz dla zdrowia. Ja się zawziełam i od jakiegoś czasu jednak sama staram się gotować, byłam nawet na warsztatach kulinarnych https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ na których zgłębiałam tajniki "Kuchni Bliskiego Wschodu" , polecam bo to super zabawa!
Awatar użytkownika
emmett91
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2019, 11:49
Lokalizacja: Ślesin

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: emmett91 » 20 wrz 2019, 11:56

Należy mieć na uwadze, to co każdego dnia spożywamy.
Awatar użytkownika
bryce.hickle
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2019, 16:18
Lokalizacja: Kraków

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: bryce.hickle » 20 wrz 2019, 16:22

Staram się jeść zdrowo. Omijam szerokim łukiem jasne pieczywo, wdrażam coraz więcej warzyw i owoców do mojej diety i eliminuję słodycze.
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2019, 15:30
Kontaktowanie:

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: wojciechkatalog » 30 paź 2019, 16:00

Pytanie, co to znaczy zdrowa żywność. Może nam się wydawać, że to, co spożywamy jest w porządku, w rzeczywistości jest różnie. Pracuję jako kierowca. Realizujemy transport cysternami chemicznymi i nierzadko zdarza się nam zajeżdżać do zakładów, w których produkowana jest żywność opatrzona przymiotnikiem: zdrowa. Więc to tak różnie jest z tym.
hayleyss
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 15:16

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: hayleyss » 21 lis 2019, 20:34

Staram się bardzo, ale czasem ciężko jest z takowym jedzeniem, bo jedzenie jakościowo w sklepach jest bardzo przetworzone i słabej jakości.
Staram się jeść dużo warzyw jednak ciągle brak mi pomysłów jak je wprowadzić do każdego posiłku. :oczami: więc jak ktoś chciałby się takowymi podzielić z chęcią przygarnę ;) ze względu na refluks, nie wszystko mogę jeść, ale rośliny strączkowe np. soczewica często u mnie gości. :D
Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: Justyna Bara » 22 lis 2019, 13:11

W ramach zdrowego odżywiania przeprowadzam sobie ostatnio oczyszczającą dietę sokową od Sportfoodsoki, również po to by zgubić nieco kilogramów. Soki są świeżutkie, bogate w witaminy i smaczne. Do kupienia pod adresem: www.sportfoodsoki.pl
Awatar użytkownika
sherman.gottlieb
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: sherman.gottlieb » 26 lis 2019, 14:46

Tak, było to moje postanowienie noworoczne ażeby bardziej zwrócić uwagę na to co jem. Zazwyczaj wszystkie produkty bio zamawiam z https://polskikoszyk.pl/zakupy/produkty-bio.html. Oferta produktów BIO w delikatesach internetowych z dostawą do domu obejmuje szeroką gamę produktów ekologicznych: prosto z sadu (świeże owoce i warzywa oraz przetwory), produkty od mleczarza i wiele innych.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: Mateo 77 » 30 lis 2019, 10:41

Ja się staram. W końcu dzisiaj jest o tyle łatwiej, że faktycznie wiele ciekawych rzeczy możecie zamówić przez internet. Wystarczy zajrzeć do https://sklep.vitapol.net/rydze-marynowane.html i pomyśleć, co z ich oferty może być dla Was interesujące. Mnie najbardziej przekonują rydze marynowane, bo to idealne rozwiązanie w dzisiejszych czasach.
harber.shanel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:41
Lokalizacja: Pokrzydowo

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: harber.shanel » 10 gru 2019, 12:44

Jak najbardziej. Jestem młodą mamą i staram się wybierać zdrowe produkty. Najczęściej zamieniam takie produkty jak mąkę pszenną na mąkę pszenną razową https://sklep.biobabalscy.pl/pl/c/Maka-pszenna-razowa/86. Chce ograniczyć puste kalorie. Mąka pełnoziarnista to jeden z najbardziej powszechnych rodzajów mąki, która znajduje szerokie zastosowanie w kuchni.
paulina27
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 02 lip 2019, 15:00

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: paulina27 » 13 sty 2020, 20:21

Hej :)
Ja staram się regularnie ćwiczyć i przestrzegać zdrowej diety, ale mam słabość do słodkości. W ostatnim czasie, kiedy mam ochotę na ciasto czy czekoladę, staram się jednak szukać ciekawych przepisów na fit słodycze, które zaspokoją moją potrzebę zjedzenia czegoś słodkiego, a jednocześnie będą dużo zdrowsze. W internecie jest mnóstwo fajnych przepisów na pyszne desery - polecam wypróbować! :)
Awatar użytkownika
beatty.kaylee
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:05
Lokalizacja: Żory

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: beatty.kaylee » 30 sty 2020, 22:39

Staram się, ale teraz w produktach uważanych za zdrowe wcale nie ma dobrego składu
stark.dejuan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2020, 18:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: stark.dejuan » 14 lut 2020, 18:08

Ja stawiam na domową produkcję żywności, dzięki czemu wiem, co przyrządzane przeze mnie produkty zawierają. Staram się korzystać z wysokiej jakości składników, w przypadku domowych wyrobów wędliniarskich stosuję jelita do kiełbasy https://www.domowaspizarnia.pl/pl/c/JEL ... PRZOWE/396. Są one naturalne i nadają się do wyrobów wędzonych, parzonych, grillowanych oraz suszonych.
eryk78
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:09

Re: czy jecie zdrową żywność???

Postautor: eryk78 » 03 mar 2020, 11:10

Swojskie wędliny ze sklepu https://www.skleppodlaskachata.pl to gwarancja swojskiego smaku. Podczas tworzenia wyrobów wędliniarskich wykorzystywane są wyselekcjonowane naturalne przyprawy, dzięki którym zyskują niepowtarzalny smak i aromat.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość