dieta czy ruch?

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
AndziaL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2018, 19:20

Re: dieta czy ruch?

Postautor: AndziaL » 29 wrz 2020, 22:12

Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy to najlepiej jedno i drugie. Wtedy efekt będzie trwalszy i szybciej osiągniesz zamierzony cel. Ja np. zamawiam sobie dietę z Wygodnejdiety, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i jestem zadowolona z tego co udało mi się już osiągnąć;)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Manuela » 09 paź 2020, 15:07

Jedno i drugie. Dieta nic nie da bez ruchu i odwrotnie.
sara123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 15 lis 2018, 10:00

Re: dieta czy ruch?

Postautor: sara123 » 09 paź 2020, 15:18

Najlepiej połączyć aktywność i dietę. Zdrowe jedzenie, ale brak ruchu albo nadmierna aktywność fizyczna i niezdrowe menu to nie jest przepis na sukces. Najlepsze efekty osiągniemy tylko jeśli na stałe wpiszemy w naszą codzienność porcję ruchu i zdrowe, ale też i smaczne jedzenie. Może wydaje się to zbyt skomplikowane, ale w rzeczywistości wcale to nie jest tak skomplikowane.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Roxi » 23 paź 2020, 15:44

I dieta i ruch są bardzo ważne. Przy cukrzycy szczególnie. W moim przypadku dbanie o dietę okazało się nie lada wyzwaniem, dlatego ułatwiając sobie życie zamawiam catering https://afterfit-catering.pl/dieta-niski-indeks . To duża wygoda i oszczędza mój czas. Polecam takie rozwiązanie, bo posiłki są smaczne, zdrowe a menu zbilansowane i zróżnicowane.
charity83
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2020, 15:23
Lokalizacja: Komorów

Re: dieta czy ruch?

Postautor: charity83 » 28 paź 2020, 15:30

Wydaje mi się, że dieta sprzyja ruchowi. Zdrowe jedzenie z odpowiednimi składnikami odżywczymi pomoże nam z kondycją.
rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: dieta czy ruch?

Postautor: rossi » 23 sty 2021, 16:38

Dieta i ruch- to podstawa. Jak chcemy odpowiednio o siebie zadbać. Dzięki odpowiedniej diecie możemy uniknąć różnych chorób i otyłości. Chociażby tutaj https://dietly.pl/blog/nadwaga-i-otylosc-wsrod-dzieci możecie poczytać sobie nawet o nadwadze u dzieci. Warto takie istotne rzeczy wiedzieć.
Helenka123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 09 kwie 2019, 09:27

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Helenka123 » 26 sty 2021, 15:22

W ostatnim czasie coraz więcej osób zauważa, jak ważną rolę dla naszego zdrowia odgrywa aktywność fizyczna. Siłownia domowa - to urządzenie, które pozwala ćwiczyć w zasięgu ręki.
Mary565
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 18 sty 2021, 09:37

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Mary565 » 02 lut 2021, 10:00

Z doświadczenia wiem, że oba aspekty są niezmiernie ważne. Dla mnie problemem było trzymanie diety. Pokonały mnie brak czasu, sił i chęci. Na szczęście udało się znaleźć rozwiązanie w postaci cateringu dietetycznego Kraków. Był dla mnie prawdziwym zbawieniem. Mogłam w pełni skupić się na spalaniu kalorii i nie martwić się o to co i ile zjem.
Oliwkaaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:20

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Oliwkaaa » 04 lut 2021, 22:06

Najlepiej połączyć ruch z dietą, wtedy i efekty będą dużo lepsze;) Ja np. ćwiczę kilka razy w tygodniu do tego zamawiam dietę z Wygodnejdiety i dzięki temu udało mi się pozbyć zbędnych kilogramów.
Przemko
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 24 lis 2018, 17:32

Re: dieta czy ruch?

Postautor: Przemko » 05 lut 2021, 13:00

Oczywiście, że najlepiej połączyć jedno z drugim. Wtedy efekt będzie najlepszy i też będzie to najzdrowsze rozwiązanie. Jeśli masz problem z utrzymaniem diety, to warto skorzystać z diety pudełkowej. Mi w znacznym stopniu właśnie taka dieta pomogła schudnąć. Od pół roku zamawiam dania w firmie Fitomania http://fitomania.com.pl/ i efekt jest rewelacyjny. Co ważne, będąc na diecie wcale tego nie czuję. Nie chodzę głodny, dania które dostarczają są bardzo smaczne, urozmaicone i dobrze doprawione.
kaja44
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 07 kwie 2019, 20:39

Re: dieta czy ruch?

Postautor: kaja44 » 07 lut 2021, 20:58

Ważna jest i dieta i ruch. Wtedy efekty można osiągnąć dość szybko. Czasem jednak nawet na diecie mamy ochotę skusić się na coś smacznego, wtedy można spalić zbędne kalorie będąc bardziej aktywnym. Aktywność fizyczna nie musi być męcząca. Np. ćwiczenia na https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet ... -1026.html są bardzo przyjemne i nie sprawiają trudności.
AnitaSmiley
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2021, 10:38

Re: dieta czy ruch?

Postautor: AnitaSmiley » 11 lut 2021, 02:31

To i to jest bardzo ważne. Jeżeli chodzi o odżywianie, to polecam dietę pudełkową. Ja korzystam z usług krakowskiego cateringu dietetycznego happy-diet i zdecydowanie mogę go polecić - jedzenie jest bardzo smaczne i zdrowe.
kumpel
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:38

Re: dieta czy ruch?

Postautor: kumpel » 13 lut 2021, 10:10

Dokładnie, też jestem zdania że zarówno zdrowe odżywianie się, jak i ruch mają ogromne znaczenie. Jeśli o posiłki chodzi to ja jestem zdania, że jak chcesz jeść zdrowo to najlepiej przygotuj sobie każdy posiłek sam. Masz wtedy pewność, że produkty użyte do ich przyrządzania były naprawdę dobrej jakości. Ja tak robię jakiś czas. Przygotowuję sobie posiłki sam wieczorem na drugi dzień. Przechowuję je w pojemnikach próżniowych, bo dzięki próżni nawet sałatka ze świeżych warzyw na drugi dzień smakuje i wygląda rewelacyjnie. Zestaw takich pojemników kupiłem sobie tutaj https://seeyoo.pl/ . Są one u mnie w stałym użyciu.
AgnesPio
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwie 2020, 15:04

Re: dieta czy ruch?

Postautor: AgnesPio » 25 lut 2021, 19:07

Najlepiej i ruch i dieta- wtedy efekt będzie dużo lepszy:) Sama ćwicze kilka razy w tygodniu, do tego zamawiam sobie dietę z wygodnejdiety i z efektów jestem bardzo zadowolona.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re:

Postautor: lotta » 20 mar 2021, 19:51


Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość