Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Tina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 09 cze 2019, 21:39

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: Tina » 29 cze 2020, 18:42

wystarczy jeść regularnie pięć posiłków dziennie! ja ze swoją dietą z WygodnaDieta.pl wprowadziłam nawyk regularności i mimo że jestem na deficycie kalorycznym nie czuję kompletnie głodu! polecam ;)
markowsky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2020, 03:22
Kontaktowanie:

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: markowsky » 27 lip 2020, 04:04

Napisałem post na temat 3 warunków skutecznej diety. Można go znaleźć tutaj: https://www.defineat.com/pl/content/jak ... czną-dietę. Oczywiście dieta, to nie wszystko, ale na pewno można zbłądzić szukając po omacku.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ryczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 31 lip 2020, 13:25

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: ryczka » 31 lip 2020, 13:35

Trzymajcie się swojego PPM i CPM i będzie dobrze, ja wam mówię :D
foczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:52

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: foczka » 08 wrz 2020, 17:12

i po co sie glodzic jak kazdy przeciez lubi jesc :D ja zeby jakos schudnac a sie nie "zmeczyc" przy tym zamowilam sobie pudelka od wygodnadieta! swietna sprawa polecam kazdemy, codziennie swieze pyszne posilki bez biegania po sklapach i stania przy garach ;)
Awatar użytkownika
ryczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 31 lip 2020, 13:25

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: ryczka » 16 wrz 2020, 10:22

Ostatnio był fajny wywiad na kanale fangottena z dr z zakresu dietetyki
Piotr Lam
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2020, 00:50

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: Piotr Lam » 16 wrz 2020, 22:30

Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś poznać ciekawe, zdrowe przepisy w szczególności polecam https://zwidelcempozdrowie.pl/dieta-fodmap-przepisy/
Marzena21
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 24 wrz 2020, 12:10

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: Marzena21 » 12 paź 2020, 13:34

Skoro interesuje Cię właśnie ów temat to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia treści na niniejszy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mojej oceny - http://coffee-blog.pl .
TadeuszzPl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2021, 11:02

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: TadeuszzPl » 26 sty 2021, 12:34

Bardzo ciekawy temat. Ja również nie jestem zwolennikiem głodówek. Uważam, że dieta powinna być zbilansowana i dostosowana do naszych potrzeb. Sam od kilku miesięcy korzystam z usług poradni dietetycznej: www.centrumdietetyczne.com.pl. W tym czasie udało mi się zrzucić 10 kilogramów. Przygotowana dla mnie dieta jest smaczna i syta, dzięki czemu nie odczuwam głodu. Jestem bardzo zadowolony z efektów i zmotywowany do dalszego działania.
Oliwkaaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:20

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: Oliwkaaa » 04 lut 2021, 22:13

To prawda, głodzenie się w niczym nie pomoże a tylko może zaszkodzić. Ja postawiłam na catering dietetyczny, zamawiam Wygodnądietę już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Jem smacznie, zdrowo i regularnie a już samo to wiele daje.
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: Anulaa21 » 10 lut 2021, 20:46

Dokładnie tak. Głodzenie w niczym nie pomaga, a wręcz przeciwnie. Potem możecie mieć tylko problemy z niekontrolowanym podiadaniem, a to prowadzi do wzrostu wagi w każdym przypadku. Ja myślę, że byłoby dobrze, gdybyście znaleźli odpowiedni sposób żywienia dla siebie. Ostatnio popularna stała się dieta kopenhaska, więc może i u Was się ona sprawdzi?
AnitaSmiley
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2021, 10:38

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: AnitaSmiley » 11 lut 2021, 02:29

Ja osobiście polecam dietę pudełkową. Od jakiegoś czasu korzystam z cateringu dietetycznego happy-diet i mogę zdecydowanie polecić każdemu ten catering! Catering ten jest dostępny dla miast takich jak Kraków, Katowice, czy Gliwice.
Nosleep123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 05 lut 2021, 14:11

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: Nosleep123 » 17 lut 2021, 10:23

To prawda. Nigdy nie należy się głodzić podczas diety. To jest skrajnie nie odpowiedzialne. Jeśli nie mamy o diecie zielonego pojęcia to wybierzmy się do dietetyka. Ja byłam w https://innova-med.pl/ u Pani Bojarczuk. Serdecznie polecam, za podejście do pacjenta i ogólną miłą wizytę. Odchudzanie z tą Panią to czysta przyjemność :)
stokrotka88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2021, 15:06

czy ktoś to stosował?

Postautor: stokrotka88 » 17 lut 2021, 15:13

Witam, nigdzie nie mogę znaleźć informacji. Jestem nieufna w temaci eodchudzania i różnych specyfików, ale w mojej pracy prawie wszystkie babeczki się odchudzają czymś takim: https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-c ... zanie.html . faktycznie widać, że jakoś tak smuklej wyglądają , ale nie chce mi się, wierzyć, że bez ćwiczeń tak zadziałało? chciałabym się upewnić, że nie wydam pieniędzy w błoto.
mam dylemat, koszt to ok. 159 zł , od tego podobno nie ma się ochoty na podjadanie, i szybciej spala się tłuszcz.
Wyczytałam, że tak schudła cichokpe i jeszcze kilka znanych osób. Jedna z tych znajomych schudła 4,5 kg w niecałe 2 tyg. :serce: :znudzony: :niepewny:
może znacie ktoś coś wie?
1Dinka1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 08 kwie 2021, 14:04

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: 1Dinka1 » 08 kwie 2021, 14:09

Wystarczy o 200 kcal zmniejszyć spożycie kalorii
Nowia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 18 cze 2021, 12:01

Re: Odchudzasz się? Nigdy się nie głodź!

Postautor: Nowia » 21 cze 2021, 10:16

głodówki to debilizm

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość