Dieta do biura

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
lolipop123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 17 gru 2012, 15:49
Lokalizacja: katowice

Postautor: lolipop123 » 27 gru 2012, 15:39

nie mam...napisałam z resztą, ze nie mam mikrofalówki i nie mam jak co podgrzać, więc chyba samo się nasuwa, ze innych możliwości podgrzania też nie ma :P
janka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 16 lis 2012, 14:57
Lokalizacja: stara maszyna

Postautor: janka » 28 gru 2012, 19:43

trylogia
Level 3
Level 3
Posty: 1054
Rejestracja: 10 gru 2012, 14:46
Lokalizacja: Stąd ;)

Postautor: trylogia » 02 sty 2013, 10:05

W mojej pierwszej pracy metoda na schudnięcie była bardzo prosta i bardzo skuteczna, choć bardzo niezdrowa :P Otóż tak się wszystkim stresowałam, że nie miałam ani czasu, ani ochoty na jedzenie. Do domu wracałam o 17 i zupełnie nie miałam apetytu, bo byłam psychicznie i fizycznie wykończona tym ciągłym stresem. W efekcie jadłam w ciągu dnia jeden mały posiłek :| i w miesiąc schudłam 5 kg :O Ale później stres minął, ja się przyzwyczaiłam do pracy i dniówkę zaczynałam od śniadanka, więc - jak można się domyślać - szybko nadrobiłam utracone kilogramy :P
Nataszka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2012, 13:26
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Nataszka » 10 sty 2013, 15:06

Dieta w pracy jest dobra, bo nie mając pod ręką kuchni i swojej lodówki łatwiej nam odmówić sobie podjadania. Nie wychodząc do sklepu, czy nie biorąc drobnych, jemy tylko to, co wzięliśmy ze sobą z domu.
zaton
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:17

Re: Dieta do biura

Postautor: zaton » 20 lip 2020, 12:59

Hmm... ok, ale jest tego bardzo dużo, w sensie - mnóstwo firm. Widzieli - https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/do-biura ?
Którą konkretnie dietę polecacie? Zależy mi na fajnej jakości jedzenia. Jakieś propozycje?
No i byłby to catering dla większej ilości osób, 5 dni w tygodniu. Czy z tego powodu da się uzyskać jakieś sensowne rabaty?
WeronikaMez
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 17 kwie 2020, 12:01

Re: Dieta do biura

Postautor: WeronikaMez » 16 paź 2020, 08:35

Korzystam i jak najbardziej jestem zadowolona, ponieważ od SportFood https://www.sportfood.pl/catering-diete ... i-268.html mam posiłki odpowiednio rozdzielone na cały dzień i odpowiednio policzone pod moje zapotrzebowanie kaloryczne, jako osoba która uprawia sporo sportów. Nie mogę powiedzieć złego słowa, ponieważ posiłki są bardzo smaczne, dostarczane w godzinach optymalnych dla mnie, żebym pomogła już z samego rana zacząć dzień z pysznym jedzonkiem. Jednocześnie urozmaicone jedzenie, także catering w ogóle mi się nie nudzi i mam nadzieję, że u Was także fajnie się sprawdzi :)
pepperoni
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 159
Rejestracja: 04 paź 2017, 11:44

Re: Dieta do biura

Postautor: pepperoni » 23 paź 2020, 23:02

Jak mam czas to szykuję sobie jakąś sałatkę czy kanapkę zeby zjeść coś w pracy, ostatnio to też zabieram shake fitMe, minuta i gotowe, nawet jako obiad sobie takiego shake'a popijam. Pyszny i stanowi zbilansowany posiłek
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Dieta do biura

Postautor: bella91 » 14 gru 2020, 07:39

"Od siebie mogę polecić dietę pudełkową z https://warszawskiwikt.pl/ Myślę, że będziesz nią zachwycona! Sama mam zamiar przejść na dietę od Warszawskiego WIktu. Moja otyłość strasznie mnie męczy i chciałabym się z nią pożegnać"

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość