Jak schudnąć po ciąży?

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
Kropeczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 20 sie 2016, 07:19

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: Kropeczka » 18 maja 2017, 08:29

Moim zdaniem trzeba po prostu zdrowo podejść do odchudzania, lekka dieta, dużo warzyw i codzienna dawka ruchu, a suplementy diety dodatkowo.
szyna
Level 2
Level 2
Posty: 585
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:02
Lokalizacja: katowice

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: szyna » 18 sty 2019, 11:10

Na pewno jest to trudne, zwłaszcza, że kilogramy nie chcą tak łatwo odpuścić.
anita.maciak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2019, 17:36

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: anita.maciak » 31 lip 2019, 17:48

Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: Kamilka75 » 10 sie 2019, 09:30

Przede wszystkim zdrową dietą i ćwiczeniami nieobciążającymi krocza. Nigdy nie wiadomo, czy aby wszystko na pewno dobrze się zagoiło. Kolejna sprawa, to bym powiedziała, że suplement , jeśli nie karmisz. I nie będę tutaj nic polecać szczególnego, a raczej zasugeruję ten serwis https://slim-express.pl/neofossen-opini ... ilogramow/ . Opisują wiele tego rodzaju produktów .
anita.maciak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2019, 17:36

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: anita.maciak » 14 sie 2019, 22:45

Odchudzanie nie jest nałatwiejszą sprawą na świecie...kto próbował ten dobrze wie. Trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli. Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Swego czasu próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach. W końcu udało mi się dostać Phen375, który prowadzi to do zahamowania apetytu i zwiększenia uczucia sytości, nawet przy przyjmowaniu mniejszych ilości jedzenia. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty a zarysowały się, wcześniej ukryte, mięśnie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Olga - 720 737 801 . Warto!!!
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: jankamor » 20 sie 2019, 12:53

Może masz również problem z hormonami?
Awatar użytkownika
dalton89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2019, 20:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: dalton89 » 19 paź 2019, 20:53

Ja nie musiałam robić nic specjalnego. Jadłam zdrowo, jak karmiłam piersią, chodziłam dużo na spacery, czasami takie szybkie i waga jakoś sama zleciała :)
anita.maciak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 31 lip 2019, 17:36

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: anita.maciak » 11 lis 2019, 20:37

Szukałam dość długo swojego złotego środka. Zawsze stawiałam na dość intensywny wysiłek fizyczny, ale nie zawsze miałam na to czas. Wiadomo praca, dzieci... Nie mogłam też pilnować diety, regularnych posiłków, bo moja praca to praca w biegu i nie zawsze o danych porach mogłam zasiąść do posiłku. Ale jak się chce to się może znaleźć sposób. Więc na początek odstawienie słodyczy, tłustych, kalorycznych posiłków, więcej warzyw i owoców, zamiast autobusu - rower, po drugie Adipex RS na ograniczenie apetytu i poprawę przemiany materii. Jak na razie, po 2 miesiącach jest całkiem spoko, -9 kg, jeszcze dwa i założony cel będzię wypełniony. Chcecie dowiedzieć sie więcej lub macie pytania, kontaktujcie się z Honoratą (kom.578554347). Pozdrawiam
Anita11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 15 lis 2019, 16:43

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: Anita11 » 19 gru 2019, 19:54

Zajrzyj sobie na tą stronę https://top-supplementen.nl/ranglijst-v ... ersnellen/. Tam masz wszystko opisane krok po kroku jak działać. Na pewno zacznij częściej spacerować wdrąż w swoje życie jakaś lekką dietkę. Jest tak na prawdę mnóstwo sposobów.
dzik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2019, 15:04

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: dzik » 19 gru 2019, 20:16

A karmisz piersią? przy diecie i ruchu powinno samo schodzić z wagi.
robotek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 19 gru 2019, 21:57

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: robotek87 » 20 gru 2019, 21:11

Zdrowe odżywianie i ruch to podstawa. Warto swoje nawyki żywieniowe zmienić na lepsze no i powielać je :) Należy też pamiętać o tym, że nie zawsze waga świadczy o wyglądzie, ale bardziej obwody naszego ciała. Bardziej miarodajne są też wskaźniki takie jak BMI, które możemy mierzyć za pomocą inteligentnej wagi. Myślę, że taka waga będzie bardzo dobrym wsparciem w Twojej sytuacji. Tutaj można takie kupić - https://www.skynet.pl/category/do-higieny-i-pielegnacji
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: Unika » 21 maja 2020, 10:47

Niektórym dziewczynom niestety się to nie udaje, ale z tego co wiem to teraz można skorzystać z cateringu dietetycznego https://dietly.pl/catering-dietetyczny/bytomodrzanski . W ofercie mają taka specjalną dietę pudełkową dla mam. Oczywiście trzeba się z nimi skonsultować i powiedzieć dietetykowi czy się karmi, czy też nie. Bo jeśli tak, to jadłospis musi być skomponowany również pod dziecko :)
markowsky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2020, 03:22
Kontaktowanie:

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: markowsky » 27 lip 2020, 03:43

Oczywiście najpierw upewnij się, że jesteś w pełni zdrowa.

Podam Ci link do wpisu, o trzech warunkach skutecznej diety. Tekst, który tam znajdziesz pomoże Ci zrozumieć, jak rozpoznać, która dieta przyniesie Ci najlepsze i bezpieczne rezultaty, a która może się okazać zagrożeniem. Tam też znajdziesz dalsze porady i wskazówki, łącznie z gotowym całym system tworzenia skutecznej diety. Wspomniany wpis możesz znaleźć pod adresem https://www.defineat.com/pl/content/jak-ułożyć-skuteczną-dietę.

Bez obaw nic się tam nie sprzedaje, ale jeśli będziesz chciała ułożyć sobie dietę będziesz musiała założyć profil na stronie, bo system, żeby działał musi zebrać dane o osobie dla której układa dietę. Jak nasuną Ci się jakieś pytania, to się nie krępuj.

Pozdrawiam
foczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:52

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: foczka » 08 wrz 2020, 17:21

moja kolezanka co prawda samotna matka zamowila sobie pudelka od wygodnadieta, nie po to zeby w sumie schudnac a po to abyh nie martwic sie o gotowanie jak maluszek bedzie na swiecie i dobrze na tym wyszla bo zdrowo sie odzywiala a przy okazji szybko wrocila do swojej wagi, takze polecam ich :)
daw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2021, 12:11

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postautor: daw » 13 sty 2021, 10:32

Mi niesamowicie pomogła pomoc profesjonalisty. Czasami jest tak, że samem się stara uzyskać dobre rezultaty, ale nie wychodzi. U mnie dokładnie tak było, nadmienię tylko, że mam Hashimoto, więc mam też problemy z hormonami i normalnym utrzymaniem wagi. W opracowaniu planu zdrowienia, który zadziałał cudnie, pomógł mi trener postaw żywieniowych, pani Magdalena Dorko – Wojciechowska z Instytutu Medycyny Funkcjonalnej w Warszawie https://magdadorko.com/indywidualne-plany-zdrowienia/. Taki plan jest idealnie dopasowany do mnie i moich dolegliwości, z nim schudłam już ponad 20 kg i liczę na jeszcze więcej, czuję się też zdrowsza, zdecydowanie polecam.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość