catering pomaga schudnąć?

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
AnitaT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 05 sie 2021, 21:13

Re: catering pomaga schudnąć?

Postautor: AnitaT » 05 sie 2021, 21:33

Ja akurat dietę połączyłam z ćwiczeniami i z efektów jestem zadowolona:) Trening mam kilka razy w tygodniu, do tego zamawiam catering z Wygodnejdiety i już prawie udało mi się osiągnąć zamierzony cel:)
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: catering pomaga schudnąć?

Postautor: Kamilka75 » 18 sie 2021, 14:58

Nie mam co do tego stwierdzenia zastrzeżeń. Wydaje mi się, że nawet większość osób ma podobne myślenie i to mi się podoba. Ja także powiem, że dla mnie to jest ważne. Catering dietetyczny z dowozem Warszawa może pomóc schudnąć i walczyć z problemami zdrowotnymi.
jolka486
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2021, 10:46

Re: catering pomaga schudnąć?

Postautor: jolka486 » 24 sie 2021, 10:50

Zależy jaki catering. Najważniejsze jest, aby posiadał najważniejsze witaminy i minerały. Znasz swoje niedobory? Jeśli nie, polecam tak jak ja zrobić badania krwi na witaminy, które pomogą w ustaleniu co powinieneś dodać do swojej diety. No i oczywiście przynajmniej 3 razy w tygodniu ćwiczenia. W innym wypadku ciężko będzie skutecznie schudnąć...
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: catering pomaga schudnąć?

Postautor: Ela78 » 26 sie 2021, 14:28

Według mnie pomaga i to jak! Dzięki pudełkom udało mi się zrzucić 7 kg i idę po więcej. Mam nadzieje, że uda mi się zobaczyć na wadze upragnione 56 kg. Jeśli mam być szczera, to najchętniej jadłam posiłki przygotowane od https://fitkalorie.pl/warszawa Polecam wam tam zerknąć, jeżeli też na poważnie podchodzicie do temu odchudzania i zrzucania wagi :)
luśka34
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:01

Re: catering pomaga schudnąć?

Postautor: luśka34 » 31 paź 2021, 09:37

Ja próbowałam kilku cateringów dietetycznych i zawsze mi coś nie do końca pasowało. Teraz stosuję dietę 1:1 i mają super dietyeczne gotowe dania, pyszne ryże, makarony zupy i dużo fit przekąsek.
przygódka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 28 lis 2021, 17:13

Re: catering pomaga schudnąć?

Postautor: przygódka » 05 gru 2021, 14:58

Owszem, pudełka pomagają schudnąć - jestem dobrym tego przykładem!
Korzystam z cateringu od firmy LIGHT CATERING. U mnie chyba ze 3 osoby wśród znajomych korzystają z ich pudełek. Słyszę pozytywne opinie, dlatego bym Ci polecała zajrzeć na stronę tej firmy i zorientować się, co oferują. W każdym razie możliwości jest sporo, dużo diet do wyboru, a i cenowo chyba też bardzo ok na tle innych.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość