catering wrocław

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
kate444
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 17 sie 2020, 11:22

Re: catering wrocław

Postautor: kate444 » 26 sie 2020, 10:18

podpisuje sie pod tym!! jestem na diecie wegetariańskiej i również mogę tam znaleźć coś dla siebie i do tego bardzo smaczne
blondie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 sie 2020, 21:10

Re: catering wrocław

Postautor: blondie » 28 sie 2020, 21:13

Dobry catering to nie tylko zdrowo skomponowane posiłki, ale przede wszystkim smaczne i sycące dania. Nikt w końcu nie chce chodzić głodny przez cały dzień. W https://afterfit-catering.pl/ można wybrać dla siebie jedną z 16 diet, a także jej kaloryczność. Dzięki temu można chudnąć, nie rezygnując jednocześnie ze smacznego jedzenia.
AndziaL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 18 lip 2018, 19:20

Re: catering wrocław

Postautor: AndziaL » 29 wrz 2020, 22:14

Ja akurat z doświadczenia mogę polecić Wygodnądietę. Zamawiam od nich już kilka miesięcy i jestem mega zadowlona. Posiłki są smaczne, świeże, różnorodne i zawsze na czas. A ja w końcu nie muszę martwić się gotowaniem a i tak jem zdrowo;)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: catering wrocław

Postautor: Manuela » 09 paź 2020, 15:08

Jak komuś to odpowiada to dlaczego nie. Ja nie jestem przekonana do cateringów.
Konik88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2020, 13:58

Re: catering wrocław

Postautor: Konik88 » 19 paź 2020, 13:00

Akurat jeśli chodzi o catering Białystok to ja szczerze polecam http://bistropieprziwanilia.pl/catering/ ponieważ moja siostra korzystała z ich usług, jak robiła chrzciny córki. Przepyszne jedzenie i bardzo ładnie podane - schludnie i estetycznie. Wiadomo, że je się tez oczami, a tutaj wszystko wyglądała tak smakowicie, że aż ślinka ciekła na sam widok :) Jedzenie dobrze przyprawione, samki wyraziste! No i z tego, co mówiła siostra, bardzo miły kontakt, dokładnie wysłuchali jej oczekiwań i zapewnili obsługę na wysokim poziomie. Nie mają sztywnego menu, więc można wybrać sobie dania, które najbardziej nam odpowiadają - są naprawdę otwarci na klienta.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość