Żmudna walka z cellulitem

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
fauna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2016, 12:59

Żmudna walka z cellulitem

Postautor: fauna » 23 lis 2016, 13:09

Cześć! Mam taki problem jak większość kobiet. Zaczęłam z nim walczyć dopiero niedawno, ponieważ do tej pory uważałam, że skoro jest to okej, fajnie by było, jakby go nie było, ale nie ma co walczyć z wiatrakami, skoro mi nie przeszkadza to bez sensu cokolwiek robić ;) No i nadszedł czas, kiedy pojawił się na łydkach, oczywiście najpierw tam, gdzie jest więcej tłuszczyku, ale, że był widoczny tylko jak ściskałam to też to zignorowałam, trochę pomasowałam, ale jak nie było efektów to odpuściłam. Niedawno zaobserwowałam, że "przeszedł" tam, gdzie niemal nie ma tłuszczyku, czyli na przód łydek, wcisnął się skubaniec między kość a skórę. Nawet kosmetyczka, której to pokazałam się zdziwiła. Najgorsze jest to, że widać go w każdej pozycji :/ Zaczęłam więc ćwiczyć - trzy razy w tygodniu chodzę na vacum na podciśnienie do tego raz w tygodniu na enodermomasaż. Efekty są niezłe, skóra się ujędrniła, cellulit z ud i pośladków znacznie zmniejszył, ale ten na łydkach nie chce się ruszyć :/ endodermomasażem nie można go załatwić, bo dość, że nie byłoby na czym zassać głowicy to jeszcze coś słyszałam o innych przeciwwskazaniach :/ Dlatego pomyślałam, że może jakiej olejki, albo oliwki do masażu ręcznego? Ale jeśli tak, to czy muszą być stricte na cellulit czy mogą być jakieś ujędrniające, albo rozgrzewające? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź!
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: monikabert90 » 21 mar 2017, 19:46

Ja przez wiele lat walczyłam z cellulitem. domowe sposoby, ćwiczenia i masaże przynosiły efekty, ale zawsze coś pozostawało. Znajoma powiedziała mi o suplemencie - NoCelle - który pomógł jej zwalczyć uporczywą skórkę pomarańczową. Pomyślałam, że i ja spróbuję - i powiem Wam, że mile się zaskoczyłam. Z reguły nie wierzę w działanie tabletek, ale te rzeczywiście pomogły mi zwalczyć cellulit do końca. Wystarczył mi tak naprawdę miesiąc kuracji ;)
mini83
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, 09:56

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: mini83 » 31 mar 2017, 09:59

Ja chyba też sięgnę po NoCelle. Moja przyjaciółka mówiła, że jest mega skuteczny, ale jakoś nie byłam przekonana. Mówiła, że pierwsze efekty już po dwóch tygodniach widziała :szok: A tu proszę - kolejna niezależna osoba, która twierdzi, że to działa. Nie ma co, ja też zamawiam. Mam nadzieję, że i na moja skórkę pomarańczową pomoże :)
santika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2017, 18:30

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: santika » 31 mar 2017, 15:39

opiszę co mi pomogło w walce z cellulitem, kupiłam mega szorstką gąbkę,i tylko taką się myłam pod prysznicem, dwa razy w tygodniu robiłam i nad robię peeling kawowy, a zamiast wszystkich kremów na cellulit, brałam/biorę suplement Bigup który pomaga odzyskać jędrność i napięcie skóry
Penelopa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:05

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Penelopa » 04 kwie 2017, 12:22

co do BigUp, to się zgodzę, mi osobiście bardzo pomógł, przede wszystkim mam szybsze rezultaty przy treningu, pupa i nogi szybciej mi sie poprawiają ;)
santika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2017, 18:30

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: santika » 05 kwie 2017, 13:04

teraz na każdym forum są dyskusje na temat Bigup, dziewczyny chwalą go, jest to stosunkowo nowy suplement i inny niz wszystkie, stąd może takie zainteresowanie :)
Penelopa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:05

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Penelopa » 07 kwie 2017, 15:46

to prawda, poza tym że jest skuteczny bardzo jest też w pełni naturalny
santika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2017, 18:30

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: santika » 07 kwie 2017, 21:35

tylko trzeba dać sobie czas, robić wszystko regularnie, efekty będą na bank :)
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Ela78 » 19 kwie 2017, 18:48

Moim zdaniem szkoda pieniędzy na kupowanie preparatów, kremów itd to i tak efektów nie daje. Moja koleżanka miała dość brzydko wyglądający cellulit i poszła do Salonu http://www.studiotwojegozdrowia.com/oferta-13 wybrała WYSZCZUPLAJĄCY MASAŻ ANTYCELLULITOWY przy pomocy specjalnie dopasowanych technik ma za zadanie usunięcie szkodliwych produktów przemiany materii oraz toksyn z masowanych części ciała.
Awatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2017, 22:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Szpital Pulsmed » 26 kwie 2017, 21:08

Polecam zabiegi z zakresu lipolizy laserowej (tzw. zimny laser), kriolipolizy (niska temperatura), jak i terapii ultradźwiękowej. W ich wyniku dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych, które znajdują się na udach czy brzuchu. Dzięki tym zabiegom modelowana jest sylwetka, a poszczególne części ciała są ujędrniane.

http://pulsmed.com.pl/klinika-chirurgii-plastycznej-i-medycyny-estetycznej/medycyna-estetyczna.html
Obrazek
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: kamai » 05 maja 2017, 16:43

Teraz walka z cellulitem wcale nie jest trudna, redukcja cellulitu jest możliwa dzięki zabiegom w klinice MediArt Instytut . Więc jeśli nie udaje się Wam go pozbyć dzięki ćwiczeniom czy diecie to po prostu trzeba się zapisać na taki zabieg.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2017, 17:41 przez kamai, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
granit90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:24

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: granit90 » 05 maja 2017, 18:37

Ja bym popytał w tej sprawie znajomych. Mi się wydaje, że to może być najlepsze źródło wiedzy :)
roman546
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2017, 08:16

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: roman546 » 06 maja 2017, 08:18

szkoda czasu na ta walkę

______________________________
Pożyczki online
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: jjusti18 » 21 maja 2017, 17:43

Jak chcesz się pozbyć skutecznie cellulitu to zapraszam do skorzystania z usług świetnego specjalisty od medycyny estetycznej http://drjakubjakubowski.pl . Dzięki niemu pozbyłam się problemu z cellulitem w szybki i prosty sposób. Zabiegi u niego są wykonywane bardzo profesjonalnie, dokładnie z dbałością o każdy szczegół, a ceny nie są wygórowane.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Żmudna walka z cellulitem

Postautor: Arkadiusz1 » 27 maja 2017, 17:49

To nieprawda, że osoby niedoświadczone nie mogą stosować suplementów. Jak najbardziej mogą, tylko muszą wiedzieć jakie. Jeśli zaczynacie swoją przygodę z suplementami, to koniecznie musicie przeczytać artykuł http://sportzilla.pl/odzywki-suplementy ... tkujacych/ Z niego dowiecie się, jak najlepiej podejść do tego tematu, by czuć się zdrowo i atrakcyjnie.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość