Badanie hormonów w Warszawie

Odchudzanie, Dietetyka Forum: zasady żywienia, odchudzania, psychologia żywienia.
webzonasylwia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2020, 15:44

Badanie hormonów w Warszawie

Postautor: webzonasylwia » 09 gru 2020, 15:53

Centrum medyczne Panaceum w Warszawie oferuje szeroki zakres badań hormonów.

Za pomocą badania hormonów można sprawdzić poziom wybranych hormonów zarówno u kobiet jak i mężczyzn.
Do najczęstszych symptomów zaburzeń hormonów u kobiet należy: potliwość, nadmierne owłosienie, wahania nastroju, częste zmęczenie, nieregularny okres, niepłodność, przebarwienia, cera trądzikowa i wiele innych. Niektóre badania hormonów należy wykonać w 8-10 dniu cyklu.
Symptomy wskazujące zaburzenie pracy hormonów u mężczyzn to m.in. spadek libido, łysienie, zaburzenia erekcji, stany depresyjne, niepłodność.

Badania hormonów w Warszawie w Centrum medycznym Panaceum to prosta droga do Twojego zdrowia i poprawy jakości Twojego życia. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

Dowiedz się więcej na stronie https://panaceum-waw.pl/oferta/badania-laboratoryjne/
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Badanie hormonów w Warszawie

Postautor: Kamilka75 » 09 sty 2021, 10:23

Czasami warto się wybrać, bo nigdy nie wiemy, co tak naprawdę w nas siedzi. Mi wciąż polecana przez moje koleżanki była depilacja szyi i kilku kłopotliwszych miejsc, bo miałam problem z ich wyglądem. Prawda jest taka jednak, że okazało się, że to nie jest wcale takie łatwe. Bo u mnie właśnie gospodarka hormonalna była rozwalona. Mam nadzieję, że was zainspirowałam do badań.

Wróć do „Odchudzanie, Dietetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość